Головна » Новини » Шановні викладачі, працівники та студенти Одеського державного аграрного університету! Щиросердечно вітаю Вас і Ваші родини з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Для усіх нас 2018 рік був вельми непростим – насичений плідною працею та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, збагатив нас новим професійним і життєвим досвідом!

Рік прийдешній несе нам нові виклики, які, упевнений, ми разом успішно подолаємо завдяки згуртуванню зусиль та наполегливій праці. Сподіваюсь, що 2019 рік виправдає найкращі надії та сподівання.

У ці радісні дні щиро зичу вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя та спокою. Нехай запанує над нашою рідною Україною довгоочікуваний мир.

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

З повагою та найкращими побажаннями,

Проф. Корлюк С.С.