Шановні колеги!

Щиро і сердечно вітаю Вас з Днем працівників сільського господарства!

Бажаю всім міцного здоров’я, радості, мирного неба над головою, сил і наснаги в усіх починаннях. Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.

Гордістю ОДАУ є випускники, котрі працюють у виробничій сфері, розвивають аграрний сектор економіки, який складає основу життя держави та добробуту її громадян.

ОДАУ виховує нові покоління українців у любові до батьківської землі, навчає їх шанобливому ставленню до українського села, людяності та моральності до родинних традицій.

З повагою в.о. ректора ОДАУ, професор Корлюк С.С.