23.04.2019 року на факультеті ветеринарної медицини та біотехнологій був проведений незалежний замір знань в режимі онлайн, який організований Державною установою «Науково-методичний центр» інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ВНЗ «Агроосвіта» Міністерства освіта та науки України.

Участь приймали студенти 4 курсу спеціальності 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» факультету ветеринарної медицини та біотехнологій.

В підготовці та проведенні Незалежного заміру знань брали участь:

1. Розумний В.П. – системний адміністратор ОДАУ.
  2. Кондратенкова М.М. – завідуюча навчальною лабораторією кафедри земельного кадастру і землекористування ОДАУ.
  3. Чігірьов В.О. – к.с.-г. н., доцент, заступник декана факультету ветеринарної медицини та біотехнологій ОДАУ.
  4. Сусол Р.Л. – докт. с.-г. наук, професор, завідуючий кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва ОДАУ.
  5. Хамід К.О. – асистент кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва ОДАУ.
  6. Чебан М.В. – старший лаборант кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва ОДАУ.
  7. Сухоребра О. В. – провідний фахівець кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва ОДАУ.

Результати Незалежного заміру знань за 100 – бальною шкалою – 84,2 бали. Середній бал – 4,2. Абсолютна успішність – 100%. Якісна успішність – 82,6%.