Головна » Новини » 14 жовтня в нашій державі відзначається День захисника України!

14 жовтня в нашій державі відзначається День захисника України!

Шановні колеги!

14 жовтня в нашій державі відзначається День захисника України!

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви — наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!

Ректор ОДАУ Корлюк С.С.