Головна » Новини » 12 Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО-2018» м. Київ 30.10-11.2018р.

12 Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО-2018» м. Київ 30.10-11.2018р.

З 30 жовтня по 01 листопада 2018р. в м. Києві пройшла 12 Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки «ІнтерАГРО-2018».

Студенти 3 курсу Одеського державного аграрного університету, Агробіотехнологічного факультету (Арістов М., Богайчук С., Горлева О., Гринда Ю., Нарусевич А., Полянко В., Шаріпова К.) в супроводі з асистентом кафедри садівництва, виноградарства, біології та хімії Савчуком Ю.О. мали змогу відвідати виставку.

Основну частину учасників виставки складали заводи-виробники сільськогосподарської техніки і обладнання, було представлено понад 300 компаній з України та зарубіжних країн, які займають провідні місця на вітчизняному та міжнародному ринках. Кожен із них з радістю ділився інформацією про свій товар, надавав поради на рахунок бачення ведення агрономії, допомагали розібратися в тонкощах ведення сільського господарства. Багато з фірм запрошували молодих спеціалістів на працевлаштування і практику.

Також були представлені останні досягнення та інновації машинобудування для аграрного сектора, сільськогосподарське обладнання для ремонту і сервісу, запчастини, технології точного землеробства і агроклімату, обладнання і технології для рослинництва, агрохімія, обладнання для підживлення та захисту рослин, будівництва овочесховищ та їх обладнання, техніка для організації зрошення, техніка та обладнання для транспортування, зберігання та переробки продукції.

Поряд із масштабною експозиційною частиною, для відвідувачів виставки була представлена бізнес-програма, яка давала змогу не тільки оглянути останні зразки сільськогосподарської техніки та обладнання, а й долучитися до обговорення важливих питань на форумах, конференціях, семінарах та майстер-класах. Серед яких найбільш цікаво було відвідати ярмарок вакансій присвячений 5-му дню молодого спеціаліста «Твій професійний старт», де представники аграрних компаній надавали інформацію про свою діяльність, розповідали про напрямки розвитку і вимоги до працівника.

Загалом, зі слів студентів, виставка була цікава тим, що була можливість розглянути нову техніку, гібриди насіння, добрива і засоби захисту, вибрати майбутній шлях з працевлаштуванням. Дізнатися про нові тенденції розвитку в агросфері.

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання