В рамках Міжнародного конгресу з інженерних та природничих дисциплін ICELIS (11-14 квітня 2019 року) відбулась зустріч представника Одеського державного аграрного університету – д-р вет. наук, професора Брошкова М.М. та ректоратa університету Кастамону (Kastamonu University). На зустрічі було обговорено перелік пріоритетних для обох ВНЗ питань щодо подвійних дипломів, спільних наукових розробок та співробітництва щодо мобільності у сфері освіти по програмі Erasmus+ (EU) та Mevlana. Міжнародний конгрес з інженерних та природничих дисциплін ICELIS (11-14 квітня 2019 року) Міжнародний конгрес з інженерних та природничих дисциплін ICELIS (11-14 квітня 2019 року) Міжнародний конгрес з інженерних та природничих дисциплін ICELIS (11-14 квітня 2019 року)