Міжнародний фонд Мацумае (Японія) виділяє 20 стипендій для молодих вчених

Міжнародний фонд Мацумае (Японія) щорічно виділяє 20 стипендій для іноземних молодих вчених з метою проведення ними досліджень в японських державних та/або приватних університетах, наукових центрах або компаніях.

Тривалість стажування: 3–6 місяців (із квітня 2021 р. по березень 2022 р.)

Пріоритетні галузі для досліджень: природничі науки, інженерія, медицина.

Українським  молодим вченим, які вивчають природничі науки, інженерію або медицину, пропонують податися на участь у стипендіальній програмі Міжнародного фонду Мацумае (Японія). Стипендіати отримають можливість проводити дослідження у японських вишах, наукових центрах або компаніях.

Вимоги до кандидатів:

– наявність ступеня кандидата наук або відповідна академічна кваліфікація, яка буде визнана міжнародним фондом Мацумае;

– вік до 49 років;

– володіння англійською або японською мовою;

– відсутність досвіду довгострокового перебування в Японії;

– працевлаштування в Україні та зобов’язання повернутися на батьківщину після завершення програми;

– відсутність проблем зі здоров’ям.

Після прибуття до Японії виплачується одноразова сума у розмірі 120 000 єн – на транспортні витрати та оплату житла.

Крім того, щомісяця учасники отримуватимуть стипендію в розмірі 220 000 єн для покриття таких витрат:

вартість навчання/стажування, витрати на матеріали, проживання, харчування, проїзд тощо;

туристична та медична страховки;

авіапереліт.

Заявки на отримання стипендій повинні бути надіслані організаторам поштовим відправленням з України на адресу: The Matsumae International Foundation 4-14-46, Kamiogi, Suginami-ku, Tokyo, 167-0043 JAPAN з датою отримання до 30 червня 2020 р. за японським часом.

Докладно за посиланням – http://www.mif-japan.org/fellowship/announcement/?hl=en

За наданням  допомоги звертатися у відділ міжнародного співробітництва та зовнішньоекономічних зв’язків Одеського державного аграрного університету; корп.2 каб. 208

Е-mail: primaveraryna@gmail.com

Ірина Антоник