Міжнародна олімпіада з годівлі сільскогосподарських тварин.

Міжнародна олімпіада з годівлі  сільскогосподарських тварин.

16 травня 2019 року в університеті аграрних наук і ветеринарної медицини м. Тімішуара Румунія відбулась міжнародна Олімпіада з годівлі  сільскогосподарських тварин.
В Олімпіаді брали участь 12 команд, 205 учасників з 8 країн Європи.
ОДАУ був представлений командою факультету ветеринарної медицини та біотехнологій (спеціальність 204-ТВППТ, 211-Ветеринарна медицина) у складі:

1.  Покотило М., студентка ІV курсу;
  2.  Алупой Т., студентка ІV курсу;
  3. Ткач Д., студентка 1 курсу (магістр);
  4. Грищенко В., студент ІІІ курсу;
  5. Конопацький Н., студент ІV курсу;
  6. Добрев Н., студент ІV курсу;
  7. Тарасова Н., студентка ІІІ курсу.
    У командному заліку збірна ОДАУ посіла ІІІ командне місце, а Покотило М. V-те індивідуальне місце.
    Готували студентів до участі в Олімпіаді викладачі кафедри генетики, розведення та годівлі  тварин: завідувач кафедри, доц. Котець Г.І., доц. Чігірьов В.О.
    Олімпіада проведена та організована відомою всесвітньою  компанією з виробництва кормів та кормових добавок «BIOMIN». Міжнародна олімпіада з годівлі  сільскогосподарських тварин.Міжнародна олімпіада з годівлі  сільскогосподарських тварин.Міжнародна олімпіада з годівлі  сільскогосподарських тварин.Міжнародна олімпіада з годівлі  сільскогосподарських тварин.Міжнародна олімпіада з годівлі  сільскогосподарських тварин.