Міжнародна науково-практична конференція

«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЕПІЗООТОЛОГІЇ ТА ЗАРАЗНИХ ХВОРОБ ТВАРИН»Міжнародна науково-практична конференціяприсвяченої 80-річчю від дня народження професора Атамася В.Я. 24-26 жовтня 2019 року на кафедрі епізоотології та паразитології факультету ветеринарної медицини та біотехнологій Одеського державного аграрного університету відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми епізоотології та заразних хвороб тварин» присвячена 80-річчю від дня народження професора Атамася Валентина Якимовича.Міжнародна науково-практична конференціяПеред початком конференції відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки на честь видатного вченого, організатора школи епізоотологів, доктора ветеринарних наук, професора Атамася В.Я., який здійснював професійну діяльність на факультеті ветеринарної медицини з 1972 до 2010 р.У конференції взяли участь фахівці Держпродспоживслужби в Одеській області, вчені закладів вищої освіти та науково-дослідних установ України, Молдови, Білорусі, Польщі.
Заслухали доповіді з актуальних проблем африканської чуми свиней, сказу, туберкульозу та мікобактеріозів, актинобацилярної пневмонії свиней, хвороби Гамборо, параміксовірусних і ортоміксовірусних інфекцій птиці, інфекційного ринотрахеїту індиків, реовірусних інфекцій котів, агалактії овець та кіз, інфекційних та інвазійних хвороб бджіл, цестодозів курей, трематодозів риб, міксоматозу і вірусної геморагічної хвороби кролів, пасалурозу та цистицеркозу кролів, а також з питань ветеринарної гігієни, санітарії та експертизи продуктів тваринництва та проблем незаразної патології.

Міжнародна науково-практична конференція

За результатами конференції прийнята резолюція щодо удосконалення діагностики та підвищення Міжнародна науково-практична конференціяефективності профілактичних і оздоровчих заходів за інфекційних й інвазійних хвороб тварин в Україні, а також учасники конференції підтримали прагнення співробітників кафедри епізоотології та паразитології щодо надання кафедрі ім’я професора Атамася В.Я. Учасники конференції ознайомились з Центром якісного і кількісного моніторингу продукції тваринництва, створеного за сприяння і фінансування Європейського Союзу на факультеті ветеринарної медицини та біотехнологій; відвідали Національний науковий центр «Інститут виноградарства і виноробства імені В. Є. Таїрова» та Одеський міський дельфінарій і океанарій.