Міжнародна агропромислова виставка м. Київ 21-23.02.18 р.

З 21 по 23 лютого 2018р. в м. Києві пройшла Міжнародна агропромислова виставка «Зернові технології; Фрукти Овочі Логістика; Agro Animal Show».

Студенти Одеського державного аграрного університету, Агробіотехнологічного факультету (Дьяченко М., Гумінська С., Западнюк К., Кирильчук А., Омаїдзе О., Сербін М., Флакей В., Шемерда О.) в супроводі з асистентом кафедри садівництва, виноградарства, біології та хімії Савчуком Ю.О. мали змогу відвідати виставку.

На виставці в секції «Зернові технології» було представлено обладнання для зберігання та переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для елеваторів, насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне обладнання, техніка та технології для виробництва зернової продукції більш ніж 300 компаніями з України і зарубіжних країн, які займають провідні місця на вітчизняному та міжнародному ринках.

Щодо секції «Фрукти. Овочі. Логістика» то її представили провідні українські та закордонні компанії, що є виробниками та дистриб’юторами насіння овочевих культур, садивного матеріалу, техніки для обробітку ґрунту, посіву та посадки, обладнання для підживлення та захисту рослин, будівництва овочесховищ та їх обладнання, техніка для організації зрошення, техніка та обладнання для транспортування, зберігання та переробки продукції.

Секція «Agro Animal Show» пропонувала широкий спектр техніки і обладнання, новітні науково-технічні розробки для господарств різних форм власності і розмірів, які професійно займаються виробництвом тваринницької продукції. Компаній, що брали участь у виставці, відомі в Україні та світі виробники техніки, обладнання, кормів, ветеринарних препаратів, засобів діагностики.

На виставці були представлені найкращі світові бренди техніки, обладнання та сільськогосподарської хімії. Кожен із них з радістю ділився інформацією про свій товар, надавав поради на рахунок бачення ведення агрономії, допомагали розібратися в тонкощах ведення сільського господарства. Багато з фірм запрошували молодих спеціалістів на працевлаштування і практику.

Питанню працевлаштування приділили навіть цілу конференцію, де представники компаній надавали інформацію про свою діяльність, розповідали про напрямки розвитку і вимоги до працівника.

Відвідуючи виставку була змога не тільки оглянути останні зразки сільськогосподарської техніки та обладнання, а й долучитися до обговорення важливих питань на форумах, конференціях, семінарах та майстер-класах.

Загалом, зі слів студентів, виставка була цікава тим, що була можливість розглянути нову техніку, гібриди насіння, добрива і засоби захисту, вибрати майбутній шлях з працевлаштуванням. Дізнатися про нові тенденції розвитку в агросфері.

Міжнародна агропромислова виставка м. Київ 21-23.02.18 р.