Магістр менеджменту – випускниця ОДАУ стала переможцем Всеукраїнського конкурсу дипломних робітМагістр менеджменту – випускниця ОДАУ стала переможцем Всеукраїнського конкурсу дипломних робітВ січні 2020 року за результатами участі у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт зі спеціальності «Менеджмент» за спеціалізацією «Менеджмент персоналу», який проходив в Київському національному університеті технологій та дизайну випускниця спеціальності 073 “Менеджмент” Ісаєнко Ірина Сергіївна посіла почесне ІІІ місце з дипломною роботою на тему «Система управління персоналом та її удосконалення в ДП ДГ «Таїровське» ННЦ «ІВіВ ім. Магістр менеджменту – випускниця ОДАУ стала переможцем Всеукраїнського конкурсу дипломних робітВ.Є.Таїрова» НААН України Овідіопольського району Одеської області». На конкурс було представлено 57 дипломних робіт з 19 закладів вищої освіти України.
Здобутки наших випускників є свідченням високої якості освіти, яка забезпечує конкурентоспроможність на ринку праці та можливості професійного зростання.
Щиро вітаємо переможницю та її наукового керівника – доцента кафедри менеджменту Дідур Ганну Іванівну. Бажаємо нових досягнень та перемог!