Круглий стіл «Агроінтернатура: досвід та напрями вдосконалення».

Круглий стіл «Агроінтернатура: досвід та напрями вдосконалення».12–13 грудня 2019 року Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) був проведений Міжвузівський студентський круглий стіл «Агроінтернатура: досвід та напрями вдосконалення». Досвідом ділились студенти та викладачі Одеського, Миколаївського, Херсонського, Сумського аграрних ЗВО. Протягом заходу розглядались проблеми організації Агроінтернатури, можливості імплементації отриманих знань в практичну діяльність, переваги дуального способу навчання. Спеціальність «Менеджмент» Круглий стіл «Агроінтернатура: досвід та напрями вдосконалення».представляли студенти 2 курсу магістратури Трофімова Марія та Щетина Тетяна, які були першими, хто починав навчатись в Агроінтернатурі, зауваживши, що отриманий практичний досвід від стажування в Агрофірмі «Евріка» був для них безцінним. Учасники висловили велику вдячність організаторам проекту «Агроінтернатура» за прекрасну можливість застосування отриманих знань в практичній діяльності, підготовку високопрофесійних фахівців для аграрної сфери.