Головна » Кадрові питання » Oдеський державний аграрний університет оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічного персоналу

Одеський державний аграрний університет запрошує учнів 11-х класів, а також випускників минулих років, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з загальноосвітніх предметів за допомогою типових тестів для зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року на підготовчі курси.

Одеський державний аграрний університет оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічного персоналу:

• декана факультету ветеринарної медицини та біотехнологій
  • завідувача кафедри генетики, розведення та годівлі с.-г. тварин

Умови конкурсу загальні. Строк подання документів – один місяць з дня опублікування оголошення.

Житлом університет не забезпечує.

Адреса: 65012, м.Одеса, вул.Пантелеймонівська, 13, відділ кадрів.
Телефон для довідок: 784-57-31.