Геодезія та землеустрій

Геодезія та землеустрійПотреба у фахівцях землевпорядного профілю надзвичайно велика, адже саме з їх безпосередньою участю здійснюється земельна реформа в Україні.

Спеціальність «Геодезія та землеустрій» призначена для успішних в майбутньому людей, які прагнуть мати престижну професію з широким спектром знань.

Обирай спеціальність “Геодезія та землеустрій”!

Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти

Форма навчанняБюджетні місцяВартість контракту, грн.ГуртожитокМожливість практики у Європі
деннанаявні20350тактак
заочнанаявні14250на час сесіїтак

Вартість навчання на 2023-2024 навчальний рік.

Бакалавр на основі молодшого спеціаліста/ фахового молодшого бакалавра/молодшого бакалавра

деннанаявні22500тактак
заочнанаявні15750на час сесіїтак

Вартість навчання на 2023-2024 навчальний рік.

Магістр на основі раніше здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) вищої освіти

деннанаявні23770тактак
заочнанаявні16640на час сесіїтак

Вартість навчання на 2023-2024 навчальний рік.

Які знання і навички ти отримаєш?

Геодезія та землеустрій

• Формування земельних відносин.
  • Управління земельними ресурсами.
  • Розробка проектів землеустрою та ведення державного земельного кадастру.
  • Проектування природоохоронних заходів.
  • Здійснення моніторингу та державного контролю за раціональним використанням і охороною земель, геодезичного забезпечення досліджень, проектування, будівництва і експлуатації інженерних споруд.
  • Виконання високоточних геодезичних робіт при монтажі будівельних конструкцій і технологічного устаткування.
  • Збір просторових даних засобами GPS і наземними електронними приладами.
  • Створення топографічних карт і планів різного призначення.

Де ти будеш працювати?

Геодезія та землеустрій

Наші випускники працюють в науково-дослідних і проектних інститутах землеустрою, Головних управліннях в областях і управліннях (відділах) Держгеокадастру в районах, ДП Центр державного земельного кадастру та його регіональних філіях, Державній інспекції з контролю за використанням і охороною земель, на підприємствах, установах і організаціях, що займаються виконанням землевпорядних, земельно-кадастрових та оціночних робіт.

Як стати студентом Одеського державного аграрного університету?

Заповни форму «Записатися на подачу документів» і натисни “Відправити”. Ми тобі зателефонуємо!

Як підвищити шанси до вступу до ОДАУ?

Геодезія та землеустрій

Запишись на курси підготовки до НМТ.

Що це дасть?

• За статистикою, 80-90% абітурієнтів з легкістю набирають прохідні бали при здачі НМТ.
  • Закінчення курсів дає можливість отримати до 10 балів до НМТ при вступі.
  • Також, учасники олімпіад предметів НМТ можуть отримати до 20 балів до цих предметів при вступі на спеціальності в ОДАУ (Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, Агроінженерія, Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство, Захист і карантин рослин, Агрономія).

Які переваги навчання?

Спеціальність «Геодезія та землеустрій» для тих, хто: любить землю, хоче займатися її охороною та відтворенням!

Професійну підготовку забезпечують кафедри: геодезії і природокористування та землевпорядкування та кадастру. Професорсько-викладацький склад кафедр налічує 16 осіб, з них: 3 доктори наук, професори, 8 доцентів, кандидатів наук. Викладачі постійно беруть участь у міжнародних конференціях, симпозіумах, семінарах, воркшопах.
Спеціальність забезпечена найсучаснішими геодезичними приладами (GPS-приймачами Leica, електронними тахеометрами фірми Leica, Sokkia і Trimble, фотограмметричної системою Leica) і програмним забезпеченням: Arc Gis, ArcView, AutoCad, CGT, Gis 6, Digitals, Invent Grad, Machcad, TOPOGRAD і іншим.

Наш університет, є одним з кращих технічно і технологічно оснащених в Україні, маючи два комп’ютерні класи та сучасні геодезичні прилади, закуплені за фінансового сприяння Світового банку в Україні. ОДАУ ефективно співпрацює з провідними факультетами та науково-дослідними інститутами країн СНД, студенти проходять навчальні та виробничі практики в Німеччині, Австрії, Франції, Великобританії.

Успішні випускники

Чому ми?

Диплом державного
зразка, визнаний в