Геодезія та землеустрій

Потреба у фахівцях землевпорядного профілю надзвичайно велика, адже саме з їх безпосередньою участю здійснюється земельна реформа в Україні.

Спеціальність «Геодезія та землеустрій» призначена для успішних в майбутньому людей, які прагнуть мати престижну професію з широким спектром знань.

Обирай спеціальність “Геодезія та землеустрій”!

Бакалавр (вип. 11 класу)

Форма навчання Бюджетні місця Вартість контракту, грн. Гуртожиток Можливість практики у Європі
денна наявні 9500 так так
заочна наявні 4750 на час сесії так

Магістр (для бакалаврів)

денна наявні 9500 так так
заочна наявні 4750 на час сесії так

Бакалавр (для молодших спеціалістів)

денна наявні 7200 так так
заочна наявні 3600 на час сесії так

Вартість навчання за 1 семестр ( ⃰за розрахунком 2019 р.)

Які знання і навички ти отримаєш?

• Формування земельних відносин.
  • Управління земельними ресурсами.
  • Розробка проектів землеустрою та ведення державного земельного кадастру.
  • Проектування природоохоронних заходів.
  • Здійснення моніторингу та державного контролю за раціональним використанням і охороною земель, геодезичного забезпечення досліджень, проектування, будівництва і експлуатації інженерних споруд.
  • Виконання високоточних геодезичних робіт при монтажі будівельних конструкцій і технологічного устаткування.
  • Збір просторових даних засобами GPS і наземними електронними приладами.
  • Створення топографічних карт і планів різного призначення.

Де ти будеш працювати?

Наші випускники працюють в науково-дослідних і проектних інститутах землеустрою, Головних управліннях в областях і управліннях (відділах) Держгеокадастру в районах, ДП Центр державного земельного кадастру та його регіональних філіях, Державній інспекції з контролю за використанням і охороною земель, на підприємствах, установах і організаціях, що займаються виконанням землевпорядних, земельно-кадастрових та оціночних робіт.

Як стати студентом Одеського державного аграрного університету?

Заповни форму «Записатися на подачу документів» і натисни “Відправити”. Ми тобі зателефонуємо!

Як підвищити шанси до вступу до ОДАУ?

Запишись на курси підготовки до ЗНО.

Что это даст?

• За статистикою, 80-90% абітурієнтів з легкістю набирають прохідні бали при здачі ЗНО.
  • Закінчення курсів дає можливість отримати до 10 балів до ЗНО при вступі.
  • Також, учасники олімпіад предметів ЗНО можуть отримати до 20 балів до цих предметів при вступі на спеціальності в ОДАУ (Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, Агроінженерія, Геодезія та землеустрій, Садівництво та виноградарство, Захист і карантин рослин, Агрономія).

Які переваги навчання?

Спеціальність «Геодезія та землеустрій» для тих, хто: любить землю, хоче займатися її охороною та відтворенням!

Професійну підготовку забезпечують кафедри: геодезії і природокористування та землевпорядкування та кадастру. Професорсько-викладацький склад кафедр налічує 16 осіб, з них: 3 доктори наук, професори, 8 доцентів, кандидатів наук. Викладачі постійно беруть участь у міжнародних конференціях, симпозіумах, семінарах, воркшопах.
Спеціальність забезпечена найсучаснішими геодезичними приладами (GPS-приймачами Leica, електронними тахеометрами фірми Leica, Sokkia і Trimble, фотограмметричної системою Leica) і програмним забезпеченням: Arc Gis, ArcView, AutoCad, CGT, Gis 6, Digitals, Invent Grad, Machcad, TOPOGRAD і іншим.

Наш університет, є одним з кращих технічно і технологічно оснащених в Україні, маючи два комп’ютерні класи та сучасні геодезичні прилади, закуплені за фінансового сприяння Світового банку в Україні. ОДАУ ефективно співпрацює з провідними факультетами та науково-дослідними інститутами країн СНД, студенти проходять навчальні та виробничі практики в Німеччині, Австрії, Франції, Великобританії.

Чому ми?

Диплом державного
зразка, визнаний в
більшості країн світу