Підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини

До відома фахівців з ветеринарної медицини.

Інститут післядипломної освіти Одеського державного аграрного університету проводить набір на Online курси

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЛІКАРІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ клінік, лікарень, пунктів та ін.

Строк навчання: два тижні/8 годин на день.

Форма навчання:  очно-дистанційна з використанням платформи дистанційного навчання Moodle, а також Zoom, Skype та подібних програм.

За результати курсів слухачі отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.

!!! Захист робіт відбудеться після завершення карантинних заходів в очній формі.

Вартість навчання  – 3800 гривень, вартість свідоцтва про підвищення кваліфікації входить до вартості послуг (проїзд та проживання оплачується окремо).

Для подачі заявки на курс просимо заповнити Анкету-заяву та надати необхідні документи згідно вимог  Договору оферти.

Додаткова інформація за телефонами: 096 531-90-25, 066 800 04 44, та на сайті університету http://osau.edu.ua/, розділ Курси та інститут післядипломної освіти.

Або за адресою: м. Одесса, провулок Олександра Матросова 6 (1а станція Великого фонтану), навчальний корпус №4, 3-й поверх, каб.301 та 302.

Ми завжди на зв’язку і чекаємо Ваших дзвінків та повідомлень!

Розклад курсів

Подати документи