Одеський державний
аграрний університет

Підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників

Інститут післядипломної освіти Одеського державного аграрного університету оголошує набір на курси

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СЕРТИФІКОВАНИХ ІНЖЕНЕРІВ-ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ.

Термін навчання – два тижні/ 8 годин на день.

Форма навчання – денна/дистанційна (платформа дистанційного навчання Moodle, а також Zoom, Skype та подібні програми).

За результатами курсів слухачі отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.

Період навчання у 2020 р. – щойно набереться група.

Для запису до групи телефонуйте 096 531-90-25, 066 800 04 44. Додаткову інформацію також можна знайти на сайті університету http://osau.edu.ua/, розділ Курси та інститут післядипломної освіти.

Або за адресою: м. Одеса, провулок Олександра Матросова, 6 (1а станція Великого фонтану), навчальний корпус №4, 3-й поверх, каб.301 та 302.

Пакет необхідних документів:

– сканована копія паспорта (1, 2 сторінка + прописка);

– сканована копія диплому про вищу освіту;

– сканована копія кваліфікаційного сертифікату.

Вартість навчання – 4000 грн., вартість свідоцтва про підвищення кваліфікації входить до вартості послуг (проїзд та проживання оплачується окремо).

!!!Звертаємо Вашу увагу щодо виконання вимог Договору публічної оферти (приєднання) про надання навчальних послуг з проведення підвищення кваліфікації.

!!! Заключне тестування відбудеться після завершенню карантинних заходів в очній формі.

Ми завжди на зв’язку і чекаємо Ваших дзвінків та повідомлень!

Подати документи