Одеський державний
аграрний університет

Підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини «Система контролю якості та безпечності сировини і харчових продуктів»

Термін навчання – два тижні/ 8 годин на день.

Форма навчання – очно-дистанційна без відриву від виробництва з використанням платформи дистанційного навчання Moodle, а також Zoom, Skype та подібних програм.

За результатами курсів слухачі отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.

Мета підвищення кваліфікації: поглиблення і оновлення знань фахівців здатних здійснювати контроль санітарних заходів та дотримання гігієнічних вимог на всіх етапах виробництва, переробки, транспортування, приймання, зберігання й реалізації (обігу) харчових продуктів тваринного та рослинного походження, кормів, кормових добавок, преміксів, репродуктивного і патологічного матеріалу, ветеринарних препаратів, засобів ветеринарної медицини та побічних продуктів, а також здійснювати державний контроль у цій сфері.

Програмою курсу передбачені практичні заняття на базі Випробувального центру ДП «Одесастандартметрологія», який проводить лабораторні дослідження за напрямами випробувань харчових продуктів та продовольчої сировини, а саме:

– проведення фізико-хімічних досліджень;

– проведення хроматографічних досліджень;

– проведення токсикологічних досліджень;

– проведення радіологічних та мікробіологічних досліджень.

Вартість навчання  – 3000 гривень, вартість свідоцтва про підвищення кваліфікації входить до вартості послуг (проїзд та проживання оплачується окремо).

Для подачі заявки на курс необхідно надати документи відповідно до Договору публічної оферти.

Додаткова інформація за телефонами:  096 531-90-25, 066 800 04 44 та на сайті університету http://osau.edu.ua/, розділ Курси та інститут післядипломної освіти.

Або за адресою: м. Одеса, провулок Олександра Матросова, 6 (1а станція Великого фонтану), навчальний корпус №4, 3-й поверх, каб.301 та 302.

Ми завжди на зв’язку і чекаємо Ваших дзвінків та повідомлень!

Подати документи