Одеський державний
аграрний університет

Декоративне садівництво з основами ландшафтного дизайну

НАВЧАЛЬНІ КУРСИ
ДЕКОРАТИВНОГО САДІВНИЦТВА З ОСНОВАМИ ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ

В листопаді 2020 року Інститутом післядипломної освіти спільно з Кафедрою овочевих та польових культур Одеського державного аграрного університету запускаються навчальні курси декоративного садівництва з основами ландшафтного дизайну.

У кожної людини є заповітна мрія: побачити у своєму житті райський сад створений власними руками. Такий едемський сад є не тільки мрією, але і реальністю! Для цього потрібно тільки мати жагу до знань та творчості, прикласти відповідні зусилля.

Одеський державний аграрний університет допоможе Вам оволодіти цим мистецтвом.

Програма курсів базується на сучасних тенденціях у ландшафтному будівництві з використанням нових сортів та форм декоративних і плодових рослин, новітніх технологій створення та підтримки високих декоративних якостей саду. Автори начальної програми мають 30-річний досвід в сфері створення сучасних декоративних садів та протягом 20 років проводять курси  ландшафтного будівництва.

Перелік навчальних модулів:

Модуль 1 – Історія садово-паркового мистецтва та стилі будівництва.

Модуль 2 –  Декоративні рослини, їх біологічні особливості та агротехніка вирощування.

Модуль 3 –  Основні декоративні елементи саду та особливості їх створення.

Модуль 4 –  Підготовка проєктів озеленення, агротехніка та догляд за насадженнями.

Вас очікують цікаві практичні роботи з декоративного садівництва, захоплюючі майстер-класи з ландшафтного дизайну, цікаві екскурсії до шедеврів садово-паркового мистецтва м. Одеси, досвід проєктування власного декоративного саду та сертифікат фахівця.

На курсах можуть навчатись, як фахівці аграрних спеціальностей, студенти, так і всі бажаючі отримати знання та навички створення сучасних декоративних садів. Із задоволенням попрацюємо з учасниками курсів, які будують власні сади та садиби.

Розробники програми:

Ожован Олена, кандидат біологічних наук, завідувач кафедри овочевих та польових культур;

Задерей Олександр, фахівець з декоративного садівництва, фізіолог рослин.

Термін навчання – 6 тижнів / 6 годин на тиждень.

Форма навчання – денна/дистанційна.

Заняття проводяться на базі Одеського державного аграрного університету в вечірній час в будні дні та вихідні дні.

Вартість навчання – 2 400,00 грн.

Звертаємо Вашу увагу, сучасний ринок праці потребує все більшу кількість фахівців – менеджерів ландшафтних проєктів, дизайнерів, садівників. На ринку відчувається великий дефіцит зазначених фахівців, тому неважко знайти роботу в цій сфері.

Кожен учасник курсів виконує дизайн-проєкт власного саду, отримуючи сертифікат фахівця зі створення декоративного саду.

Для запису до групи телефонуйте: 096 531-90-25, 066 800 04 44, або звертайтесь за адресою: м. Одеса, провулок Олександра Матросова, 6 (1а станція Великого фонтану), навчальний корпус №4, 3-й поверх, каб.301 та 302.

Подати документи