Бджільництво

Не важливо, що Вас підштовхнуло до цього, але Ви захотіли стати бджолярем. Перед Вами постає загалом резонансне питання:

А як стати бджолярем?

Для того, щоб отримати знання в галузі бджільництва, зараз можна пройти спеціальні курси. Це доволі зручно: не потребує багато часу і грошових витрат.

Інститут післядипломної освіти Одеського аграрного університету розпочинає набір занавчальною програмою “БДЖІЛЬНИЦТВО”.

Основна задача програми – дати бджолярам (пасічникам) необхідні знання і навички з оволодіння сучасними прийомами розведення і утримання бджолиних сімей, допомогти освоїти технології виробництва продуктів бджолярства.

Провідні науковціОДАУ допоможуть в навчанні з нуля, а досвідченим бджолярам – упорядкувати свої знання, підвищити кваліфікацію.

Розробники навчальної програми:

кандидат сільськогосподарських наук, доцент Ясько В.М.

кандидат сільськогосподарських наук, доцент Петренко С.О.

асистент кафедри ТВППТХамід К.О.

Навчання буде включати як теоретичну частину в якій розглянеться: законодавчо-правова база в галузі бджільництва, методи та способи утриманнябджіл у вуликах різних систем, традиційні та нові способизимівлі сімей, способи розмноження бджіл;

так і практичну, на якій передбачені програмою виїзди на одну з провідних пасік Одеського регіону, яка допоможе слухачам досягнути кращих результатів в засвоєні матеріалу.

До подачі заявок на навчання запрошуються: як пасічники (бджолярі), які хочуть покращити свої знання,так і початківці-любителі.

Тривалість курсу – 2 тижні.

Режим навчання – по 8 годин на день.

Вартість навчання – 3960 гривень (проживання тапроїзд оплачуються окремо).

Контактні дані :

Майя Душак, керівникІнституту післядипломної освіти, тел.: +380973804031; еmail: dushakm@osau.edu.ua

Для подачі заявки на курс просимо заповнити цю реєстраційну форму.

Подати документи