Бджільництво

Інститут післядипломної освіти Одеського державного аграрного університету розпочинає набір за навчальною програмою “БДЖІЛЬНИЦТВО”.

Даний курс – інформативний та зручний, оскільки дає можливість отримати знання в галузі бджільництва, та не потребує багато часу і грошових витрат.

Період навчання у 2020 р. – щойно набереться група.

Тривалість курсу – 2 тижні.

Режим навчання – 8 годин на день.

Основне завдання курсу  – дати бджолярам (пасічникам) необхідні знання і навички з оволодіння сучасними прийомами розведення і утримання бджолиних сімей, допомогти освоїти технології виробництва продуктів бджолярства.

Курс розрахований як для досвідчених бджолярів (пасічників) – упорядкувати знання, підвищити кваліфікацію, так і для тих, хто бажає розпочати з нуля професійний шлях в цьому напрямку.

Розробники навчальної програми:

кандидат сільськогосподарських наук, доцент Ясько В.М.

кандидат сільськогосподарських наук, доцент Петренко С.О.

асистент кафедри ТВППТ Хамід К.О.

Навчання буде включати:

теоретичну частину, ключові аспекти якої: законодавчо-правова база в галузі бджільництва, методи та способи утримання бджіл у вуликах різних систем, традиційні та нові способи зимівлі бджолиних сімей, способи розмноження бджіл;

практичну частину, якою згідно програми курсу передбачені виїзди на одну з провідних пасік Одеського регіону, яка допоможе слухачам досягнути кращих результатів в засвоєні матеріалу.

До подачі заявок на навчання запрошуються:
як бджолярі (пасічники), які хочуть підвищити свій рівень знань,
так і початківці-любителі без досвіду.

Вартість навчання – 3960 грн., (проїзд та проживання оплачується окремо).

Для запису до групи телефонуйте 096 531-90-25, 066 800 04 44. Додаткову інформацію також можна знайти на сайті університету http://osau.edu.ua/, розділ Курси та інститут післядипломної освіти.

Або за адресою: м. Одесса, провулок Олександра Матросова, 6 (1а станція Великого фонтану), навчальний корпус №4, 3-й поверх, каб.301 та 302.

Для подачі заявки на курс просимо: заповнити цю реєстраційну форму.

Подати документи