Х Міжвузівська науково-практична конференція “Браславські читання. Економіка ХХІ століття: національний та глобальний виміри”

24 квітня 2019 року на інженерно-економічному факультеті відбулась Х Міжвузівська науково-практична конференція “Браславські читання. Економіка  ХХІ століття: національний та глобальний виміри”. Під час конференції обговорювалися актуальні проблеми економіки, обліку, оподаткування та управління в агропродовольчому секторі України.

Пленарне засідання конференції з вітальним словом відкрив декан інженерно-економічного факультету, к.е.н., доцент Островський П.І., відзначивши важливість проведення подібних заходів, які сприяють активізації участі студентів у наукові роботі.

Конференція включала роботу за 2 секціями: «Облік, аналіз та аудит», «Менеджмент».

З науковими доповідями на засіданні секції «Облік, аналіз та аудит» виступили 10 осіб. Презентовані доповіді учасників виявились сучасними та змістовними, містили конструктивну критику державної економічної політики в Україні та різнобічно висвітлювали актуальні питання обліку, аналізу та оподаткування.

За результатами роботи конференції відзначено студентів з найкращими доповідями та нагороджено грамотами:

– Коваленко Алла «Проблеми та напрями вдосконалення обліку розрахунків за податком на додану вартість» (науковий керівник – к.е.н., доц. Найда А.В.);

– Жовтун Світлана «Гармонізація українського платіжного простору з європейським за допомогою International Bank Account Number» (науковий керівник – к.е.н., доц. Гнатьєва Т.М.);

– Блашко Марина «Зелена економіка як важливий чинник сталого розвитку України» (науковий керівник – к.е.н., доц. Шевченко А.А.).

Х Міжвузівська науково-практична конференція “Браславські читання. Економіка  ХХІ століття: національний та глобальний виміри” Х Міжвузівська науково-практична конференція “Браславські читання. Економіка  ХХІ століття: національний та глобальний виміри” Х Міжвузівська науково-практична конференція “Браславські читання. Економіка  ХХІ століття: національний та глобальний виміри”

Студенти спеціальності менеджмент взяли участь у дебатах на тему: «Чи є матеріальна винагорода основним мотиваційним чинником?». Дебати проходили в традиційному форматі. Учасники були поділені на дві команди. Перша команда наводила переконливі аргументи на користь матеріальної винагороди (позиція «за»), а інша команда займала протилежну позицію («проти»).

Обговорення пройшли надзвичайно жваво та цікаво. Студенти досить грамотно та змістовно доводити свою думку, мали можливість проявити свої знання, ораторські та лідерські здібноті. Учасники мали можливість не тільки висловити власну думку, а й задати питання своїм опонентам, а глядачі зацікавлено сприймали запитання та відповіді обох команд. По завершенні дебатів кожна команда обґрунтувала свої висновки та бачення стосовно проблеми, що обговорювалася.

Виступи команд оцінювало компетентне журі у складі завідувача кафедри менеджменту д.е.н, професора Запші Г.М., к.е.н., доцента Іванової А.С. та випускника 2016 року спеціальності менеджмент Дідура О.Л., модератором заходу була к.е.н., доцент кафедри менеджменту Дідур Г.І.

Члени журі відзначили необхідність та актуальність проведення подібніх заходів.

За підсумками роботи конференції буде видано Збірник тез доповідей учасників конференції.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших наукових здобутків!!!