Одеський державний
аграрний університет

Гаряча пора вступної кампанії

Гаряча пора вступної кампанії

Одеський державний аграрний університет – провідний заклад вищої освіти південно-західного Причорномор’я, що понад 100 років грає важливу роль в розвитку аграрної освіти та науки, готуючи висококваліфіковані  кадри для аграрного сектора.

Нині розпочато роботу приймальної комісії щодо вступу на основі повної загальної середньої освіти, ОКР молодшого спеціаліста, ступеню бакалавра та магістра.

В перший же день прийому документів до приймальної комісії завітали випускники підготовчого відділення для подачі документів з обов’язковим пріоритетом №1 через консультаційний центр.

В паперовій формі подавали заяви вступники, що мають право на спеціальні умови – учасники бойових дій, діти-сироти, внутрішньо переміщені особи  тощо.

Крім вступників, що мешкають в Одеській області заяви подають особи з інших сусідніх областей: Миколаївської, Херсонської, Вінницької та Запорізької.

Випускники Вознесенського коледжу Миколаївського національного аграрного університету мають бажання навчатись та подали документи на вступ за ступенем бакалавр  спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Популярності серед вступників набуває отримання  диплому магістра другої вищої освіти за спеціальністю «Геодезія», а також за спеціальністю «Агрономія» – в перший день подали документи понад 10 випускників юридичних та економічних вищих навчальних закладів.

Одеський державний аграрний університет широко відкрив свої двері вступникам та радо зустрічає абітурієнтів!!!

Інші новини

Подати документи