Головна » Факультети » Кафедра української та іноземних мов

Кафедра української та іноземних мов

Завідувач кафедри – Насакіна Світлана Вікторівна

Оголошення

Щопонеділка о 15.35 на кафедрі української та іноземних мов (вул. Матросова 6, 5 поверх, 518-520 ауд) відбуваються заняття гуртка з поглибленого вивчення української мови для студентів 2-4 курсів всіх факультетів.
 Заняття розраховані на тих, хто потребує покращення і удосконалення своїх умінь та навичок.
 Гурток проводять викладачі секції української мови.