Головна » Факультети » Факультет ветеринарної медицини та біотехнологій

Факультет ветеринарної медицини та біотехнологій

Декан факультету  Чігірьов Валерій Олександрович
Телефон деканату: 765-93-17

Всі знають, що ветеринари – це лікарі тварин, але мало хто замислюється над тим, яку дійсно важливу роль вони відіграють у житті людства. І до сьогодні залишається актуальним вислів відомого лікаря Євсеєнка С.С., який ще  у 1894 році сказав: «Людська медицина охороняє людину, а ветеринарна – зберігає людство».

Заснований у 1938 році факультет ветеринарної медицини є одним з найстаріших факультетів Одеського державного аграрного університету. За час існування факультет підготував більше 7 тисяч лікарів ветеринарної медицини.

Нині до складу факультету входять 8 кафедр:

• Кафедра фізіології, біохімії та мікробіології
  • Кафедра нормальної і патологічної анатомії та патофізіології
  • Кафедра акушерства і хірургії
  • Кафедра епізоотології та паразитології
  • Кафедра ветеринарної гігієни, санітарії та експертизи
  • Кафедра внутрішніх хвороб тварин і клінічної діагностики
  • Кафедра генетики, розведення та годівлі сільско господарських тварин
  • Кафедра технології виробництва і переробки продукції тваринництва

Кафедри оснащені спеціалізованими аудиторіями для проведення діагностичних та лікувальних заходів і хірургічних операцій; є віварій для лабораторних і стаціонар для сільськогосподарських тварин, які використовуються у навчальному процесі.

Облаштовані зоологічний, паразитологічний, анатомічний і патологоанатомічний музеї, в яких представлено багато рідкісних експонатів.

Підготовка фахівців здійснюється за спеціалізованими напрямами:

• «хвороби дрібних тварин»,
  • «ветеринарна санітарія та ветеринарно-санітарна експертиза»,
  • «лабораторна справа».

За період навчання студенти нашого факультету опановують 52 дисципліни, у тому числі 31 спеціальну професійно-орієнтовану. Під час навчальної та виробничої практик у господарствах різних форм власності студенти набувають професійних навичок.

Випускники факультету працюють в органах державної ветеринарної медицини, в районних та міських державних ветеринарних лікарнях, державних лабораторіях ветеринарно-санітарної експертизи на ринках, сільськогосподарських підприємствах різних форм власності, на молоко- та м’ясопереробних підприємствах, біофабриках, спеціалізованих господарствах для розведення риби і хутрових звірів, ветеринарних клініках дрібних тварин, а також у середніх і вищих навчальних закладах та науково-дослідних інститутах ветеринарної медицини.

Комп’ютерний клас

Тварини