Головна » Факультети » Факультет ветеринарної медицини та біотехнологій

Одеський державний аграрний університет запрошує учнів 11-х класів, а також випускників минулих років, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з загальноосвітніх предметів за допомогою типових тестів для зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року на підготовчі курси.

Факультет ветеринарної медицини та біотехнологій

Декан факультету, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Пушкар Тетяна Дмитрівна
Телефон деканату: 765-93-17

Всі знають, що ветеринари – це лікарі тварин, але мало хто замислюється над тим, яку дійсно важливу роль вони відіграють у житті людства. І до сьогодні залишається актуальним вислів відомого лікаря Євсеєнка С.С., який ще  у 1894 році сказав: «Людська медицина охороняє людину, а ветеринарна – зберігає людство».

Заснований у 1938 році факультет ветеринарної медицини є одним з найстаріших факультетів Одеського державного аграрного університету. За час існування факультет підготував більше 7 тисяч лікарів ветеринарної медицини.

Нині до складу факультету входять 8 кафедр:

• Кафедра фізіології, біохімії та мікробіології
  • Кафедра нормальної і патологічної анатомії та патофізіології
  • Кафедра акушерства і хірургії
  • Кафедра епізоотології та паразитології
  • Кафедра ветеринарної гігієни, санітарії та експертизи
  • Кафедра внутрішніх хвороб тварин і клінічної діагностики
  • Кафедра генетики, розведення та годівлі сільско господарських тварин
  • Кафедра технології виробництва і переробки продукції тваринництва

Кафедри оснащені спеціалізованими аудиторіями для проведення діагностичних та лікувальних заходів і хірургічних операцій; є віварій для лабораторних і стаціонар для сільськогосподарських тварин, які використовуються у навчальному процесі.

Облаштовані зоологічний, паразитологічний, анатомічний і патологоанатомічний музеї, в яких представлено багато рідкісних експонатів.

Підготовка фахівців здійснюється за спеціалізованими напрямами:

• «хвороби дрібних тварин»,
  • «ветеринарна санітарія та ветеринарно-санітарна експертиза»,
  • «лабораторна справа».

За період навчання студенти нашого факультету опановують 52 дисципліни, у тому числі 31 спеціальну професійно-орієнтовану. Під час навчальної та виробничої практик у господарствах різних форм власності студенти набувають професійних навичок.

Випускники факультету працюють в органах державної ветеринарної медицини, в районних та міських державних ветеринарних лікарнях, державних лабораторіях ветеринарно-санітарної експертизи на ринках, сільськогосподарських підприємствах різних форм власності, на молоко- та м’ясопереробних підприємствах, біофабриках, спеціалізованих господарствах для розведення риби і хутрових звірів, ветеринарних клініках дрібних тварин, а також у середніх і вищих навчальних закладах та науково-дослідних інститутах ветеринарної медицини.

Комп’ютерний клас

Тварини