День практичної підготовки студентів агробіотехнологічного факультету

12 червня  2019 року студенти 2 курсу агробіотехнологічного факультету за керівництвом доцента Попової Людмили Миколаївни відвідали ТОВ «Ісіда 2012» у Біляївському районі Одеської області. Захід був проведений за підтримки Одеської обласної сільськогосподарської дорадчої служби «Центр розвитку села» в рамках реалізації Українського проекту «Бізнес-розвитку плодоовочівництва».

Студенти ознайомились з агрономічними питаннями вирощування різних овочевих культур у відкритому та закритому ґрунті.