День практичної підготовки студентів агробіотехнологічного факультету ОДАУ «Особливості технології вирощування та бізнесу грибів шиїтаке14 листопада 2019 р. за підтримки Одеської обласної сільськогосподарської служби «Центр розвитку та правової підтримки села» в рамках Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва був проведений день практичної підготовки для студентів 3 курсу агробіотехнологічного факультету Одеського державного аграрного університету з теми  «Особливості технології вирощування та бізнесу грибів шиїтаке». Захід відбувся на підприємстві День практичної підготовки студентів агробіотехнологічного факультету ОДАУ «Особливості технології вирощування та бізнесу грибів шиїтакеФОП Холіна Олександра, яке розташоване у селі Морозівка (Чеботарьовка) Біляївського района Одеської області. Студенти під керівництвом доцента Латюка Г.І. ознайомились з історією промислового вирощування грибів шиїтаке, технологією підготовки сировини для вирощування грибів, її можливий склад, детальною характеристикою різних  технологічних циклів. Особлива увага також була приділена питанням аналізу ринку грибів шиїтаке в Одесі: обсяги, ціна, ринки збуту та їх динаміка. Завдяки проведеному заходу, студентам була надана можливість отримати більше практичної інформаці. Директор підприємства сконцентрувати увагу агрономів на необхідності вирішення  технологічних,  економічних та маркетингових питань в процесі здійснення бізнесу.