День практичної підготовки студентів 1 курсу АБТ факультету у ФГ «ПАН БІЛАН»

19 вересня 2019 року студенти 1 курсу агробіотехнологічного факультету за керівництвом Савчука Ю.О. відвідали ФГ «ПАН БІЛАН» у Біляївському районі Одеської області. Захід був проведений за підтримки Одеської обласної сільськогосподарської дорадчої служби «Центр розвитку села» в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва».

Керівник фермерського господарства розповів студентам особливості створення та розвитку господарства та акцентував увагу студентів на дуже високу потребу сьогодні у спеціалістах сільського господарства, необхідність ретельного вивчення низки спеціальних дисциплін з фаху.

Екскурсію по господарству провів агроном Білоконь О., який після агростажування у цьому господарстві отримав посаду агронома. Він також розповів про особливості вирощування салатних та інших культур у господарстві. Студенти зацікавились можливістю проходження агростажування за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

День практичної підготовки студентів 1 курсу АБТ факультету у ФГ «ПАН БІЛАН» День практичної підготовки студентів 1 курсу АБТ факультету у ФГ «ПАН БІЛАН»