День практичної підготовки на базі фермерського господарства «ДАНИЛО І К»

12 липня 2019 року за підтримки Одеської обласної сільськогосподарської служби «Центр розвитку та правової підтримки села» в рамках Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва був проведений день практичної підготовки для студентів 1 курсу агробіотехнологічного факультету Одеського державного аграрного університету на базі ФГ «ДАНИЛО І К», що знаходиться в селі Осинівка Ширяївського району Одеської області.

Студенти ознайомилися з історією розвитку господарства та його спеціалізацією, дізналися про особливості ягідного бізнесу та його становлення. Керівник підприємства та головний агроном ознайомили студентів з тепличним господарством, на базі якого вирощують розсаду суниці, сучасними плантаціями суниці, її сортами та агрономією вирощування.

Відвідали також насадження малини та ожини, де декан агробіотехнологічного факультету Іщенко І.О. розповіла про особливості вирощування цих культур.

Студенти мали можливість скуштувати ягоди суниці, малини, ожини різних сортів та оцінити їх смакові якості як споживачі.

Керівники підприємства відповіли на всі запитання студентів і викладачів та наголосили, що сьогодні професія агронома дуже затребувана та добре оплачувана. Підприємство чекає молодих спеціалістів з агрономії.

День практичної підготовки на базі фермерського господарства «ДАНИЛО І К»