Головна » Будні університету » Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції

Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції

Шановні колеги!
Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «Розвиток ресурсного потенціалу сільських територій», яка відбудеться 24 травня 2018 р. на базі інженерно-економічного факультету Одеського державного аграрного університету (м. Одеса).
До участі у конференції запрошуються науковці України і зарубіжжя, викладачі ВНЗ та співробітники науково-дослідних установ, докторанти, аспіранти, студенти ВНЗ, практики, представники бізнесу, урядових і громадських структур.