Головна » Будні університету » Виїзне заняття зі студентами інженерно-економічного факультету

Випускники загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з загальноосвітніх предметів та іноземної мови для вступу до магістратури запрошуються на підготовчі курси Одеського державного аграрного університету.

Групи малокомплектні  10-15 слухачів.

Початок занять у жовтні місяці. 

Термін навчання 8 місяців.

Вартість за весь період навчання:

2800 грн. за три обраних предмети;

1800 грн. іноземна мова при вступі до магістратури

Адреса:   м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102; телефони: (048)722-27-28;

(048)785-10- 43.

Виїзне заняття зі студентами інженерно-економічного факультету

Практичні заняття є невід’ємною складовою процесу підготовки спеціалістів на інженерно-економічному факультеті ОДАУ.

25 вересня 2018 року викладачами Казанджі Альоною Вікторівною та Шевченко Алісою Анатоліївною було організоване виїзне заняття зі студенти спеціальностей менеджмент, економіка підприємства та облік і оподаткування до ННЦ «ІНСТИТУТ ВИНОГРАДАРСТВА І ВИНОРОБСТВА ІМЕНІ В.Є. ТАЇРОВА» – найстаріша в Україні науково-дослідна установа, яка працює в галузі виноградарства та виноробства.

Захід відбувся за підтримки Одеської обласної сільськогосподарської дорадчої служби «Центр розвитку села» в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва».

Студенти познайомилися з історією створення інституту, основними напрямками діяльності та ін. В лабораторії вірусології та мікробіології показали студентам процеси випробування харчової продукції та продукції громадського харчування на зміст генно-модифікованих конструкцій (ГМО), а також виявлення вірусних, фітоплазменних і бактеріальних хвороб винограду.

Завідувач хіміко-аналітичною лабораторією відділу виноробства розповів студентам про те, як проводяться дослідження винограду, вина, виноматеріалів, концентратів виноградного соку, сусла, мистелів, спирту етилового ректифікату на відповідність вимогам органолептичних, фізико-хімічних, мікробіологічних показників та показників безпеки.

Студенти відвідали селекційно – дослідні ділянки винограду і ознайомились із складовими системи вирощування винограду в інституті.

Проведення таких занять є важливим для підготовки майбутніх фахівців аграрної галузі.

Завідувач кафедри менеджменту, д.е.н, професор

Г.М. Запша

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання