Головна » Будні університету » Виїзне заняття зі студентами інженерно-економічного факультету

Виїзне заняття зі студентами інженерно-економічного факультету

Практичні заняття є невід’ємною складовою процесу підготовки спеціалістів на інженерно-економічному факультеті ОДАУ.

25 вересня 2018 року викладачами Казанджі Альоною Вікторівною та Шевченко Алісою Анатоліївною було організоване виїзне заняття зі студенти спеціальностей менеджмент, економіка підприємства та облік і оподаткування до ННЦ «ІНСТИТУТ ВИНОГРАДАРСТВА І ВИНОРОБСТВА ІМЕНІ В.Є. ТАЇРОВА» – найстаріша в Україні науково-дослідна установа, яка працює в галузі виноградарства та виноробства.

Захід відбувся за підтримки Одеської обласної сільськогосподарської дорадчої служби «Центр розвитку села» в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва».

Студенти познайомилися з історією створення інституту, основними напрямками діяльності та ін. В лабораторії вірусології та мікробіології показали студентам процеси випробування харчової продукції та продукції громадського харчування на зміст генно-модифікованих конструкцій (ГМО), а також виявлення вірусних, фітоплазменних і бактеріальних хвороб винограду.

Завідувач хіміко-аналітичною лабораторією відділу виноробства розповів студентам про те, як проводяться дослідження винограду, вина, виноматеріалів, концентратів виноградного соку, сусла, мистелів, спирту етилового ректифікату на відповідність вимогам органолептичних, фізико-хімічних, мікробіологічних показників та показників безпеки.

Студенти відвідали селекційно – дослідні ділянки винограду і ознайомились із складовими системи вирощування винограду в інституті.

Проведення таких занять є важливим для підготовки майбутніх фахівців аграрної галузі.

Завідувач кафедри менеджменту, д.е.н, професор

Г.М. Запша