Головна » Будні університету » В Одеському державному аграрному університеті відзначили День знань!

Випускники загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з загальноосвітніх предметів та іноземної мови для вступу до магістратури запрошуються на підготовчі курси Одеського державного аграрного університету.

Групи малокомплектні  10-15 слухачів.

Початок занять у жовтні місяці. 

Термін навчання 8 місяців.

Вартість за весь період навчання:

2800 грн. за три обраних предмети;

1800 грн. іноземна мова при вступі до магістратури

Адреса:   м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102; телефони: (048)722-27-28;

(048)785-10- 43.

В Одеському державному аграрному університеті відзначили День знань!

31 серпня відбулося урочисте святкування Дня знань в стінах ОДАУ. Урочистості розпочалися в актовій залі університету із гімну України, в якій взяли участь ректор, проректори та декани факультетів, викладачі Університету, члени студентської ради, першокурсники та їх батьки.

Із новим і важливим етапом у житті привітав молодь в.о. ректора Корлюк Сергій Сергійович. У промові було наголошено, що на першокурсників чекає насичене студентське життя, плідне навчання, цікаві події, вечірки, зустрічі з новими людьми та ще маса приємних вражень і шалених емоцій. Також ним було надано високу оцінку ефективності навчально-виховного процесу та діяльності колективу університету.

Загальні збори по університету перейшли окремо по факультетах, де провели для першокурсників знайомство з професорсько-викладацьким складом кожної кафедри, деканами, кураторами груп, студрадами. Викладачі побажали їм чудових і насичених студентських років, плідного навчання, неймовірних вражень та успішної реалізації в майбутній професії.

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання