Головна » Будні університету » В Одеському державному аграрному університеті відзначили День знань!

В Одеському державному аграрному університеті відзначили День знань!

31 серпня відбулося урочисте святкування Дня знань в стінах ОДАУ. Урочистості розпочалися в актовій залі університету із гімну України, в якій взяли участь ректор, проректори та декани факультетів, викладачі Університету, члени студентської ради, першокурсники та їх батьки.

Із новим і важливим етапом у житті привітав молодь в.о. ректора Корлюк Сергій Сергійович. У промові було наголошено, що на першокурсників чекає насичене студентське життя, плідне навчання, цікаві події, вечірки, зустрічі з новими людьми та ще маса приємних вражень і шалених емоцій. Також ним було надано високу оцінку ефективності навчально-виховного процесу та діяльності колективу університету.

Загальні збори по університету перейшли окремо по факультетах, де провели для першокурсників знайомство з професорсько-викладацьким складом кожної кафедри, деканами, кураторами груп, студрадами. Викладачі побажали їм чудових і насичених студентських років, плідного навчання, неймовірних вражень та успішної реалізації в майбутній професії.