Головна » Будні університету » Тиждень практичної підготовки

Випускники загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з загальноосвітніх предметів та іноземної мови для вступу до магістратури запрошуються на підготовчі курси Одеського державного аграрного університету.

Групи малокомплектні  10-15 слухачів.

Початок занять у жовтні місяці. 

Термін навчання 8 місяців.

Вартість за весь період навчання:

2800 грн. за три обраних предмети;

1800 грн. іноземна мова при вступі до магістратури

Адреса:   м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102; телефони: (048)722-27-28;

(048)785-10- 43.

Тиждень практичної підготовки

На протязі 20.11-24.11.2017 р. деканом АБТ доц. Іщенко І.О. разом з  ООСДС «Центр розвитку села» був організований тиждень практичної підготовки студентів 3-5 курсів  агробіотехнологічного факультету ОДАУ  спеціальностей агрономія, садівництво та виноградарство, карантин і захист рослин у рамках співпраці з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва.

На протязі тижня зі студентами ділились своїм досвідом агрономи, керівники підприємств, фермерських господарств та інших організацій, які займають провідні позиції у сільськогосподарському бізнесі Одеської області. При цьому відбувалось активне спілкування студентів з сільськогосподарськими практиками. Найбільшу цікавість у студентів викликали питання початку та розвитку приватного бізнесу у сільськогосподарській галузі. Достатньо велику увагу було приділено тонкощам підбору культур, сортів особливостям вирощування та зберігання плодоовочевої продукції.

Деякі керівники підприємств запросили студентів на стажування, виробничу практику та запропонували можливість майбутнього працевлаштування.

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання