Головна » Будні університету » Турнір з міні-футболу в День працівників сільського господарства України

Турнір з міні-футболу в День працівників сільського господарства України

19 листопада, в День працівників сільського господарства України, головою Первинної профспілкової організації ОДАУ Бойко І.В. було організовано турнір з міні-футболу серед жіночих команд на стадіоні «Спартак». У змаганнях прийняли учать збірні районів Одеської області (Іванівський, Біляївський, Ананьївський райони) та збірна команда Одеського державного аграрного університету .Після тривалої боротьби з рахунком 4:2 переможцем змагань стала збірна ОДАУ в складі:

Пасічко Оксана – ФВМ та БТ (2курс);

Кір’янова Діана – ФВМ та БТ (1курс);

Гой Даріна – ФВМ та БТ (1курс);

Тихонова Катерина – ФВМ та БТ (2курс);

Фролова Вероніка – ФВМ та БТ (4курс);

Тренер команди – Турчак В.Ф.

Після турніру cеред сільської молоді було проведено профорієнтаційну роботу завідувачем кафедри генетики, розведення та годівлі с. г. тварин – Чігірьовим В.О.

Випускниці Северинівської ЗОШ Іванівського району виявили бажання навчатися в ОДАУ на факультеті ветеринарної медицини та біотехнологій.