Головна » Будні університету » «Центр розвитку села»

«Центр розвитку села»

 

18 вересня  2017 року  Одеська обласна сільськогосподарська дорадча служба «Центр розвитку села» в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва провела День практичної підготовки студентів 3-го  курсу економічного  факультету Одеського державного аграрного університету.

Навчальна практика для економістів  була проведена зав. кафедрою менеджмента ОДАУ Галиною Миколаївною Запша на базі СТОВ «Роздільнянське» у м. Роздільна. Основна галузь діяльності підприємства це плодорозсадництво різних дерев та декоративних чагарників.

Директор господарства Железняк Павло Гаврилович поділився зі студентами багаторічним досвідом роботи в якості керівника багатогалузевого господарства. Студенти зустрілися також з економістами, бухгалтерами підприємства, які також навели конкретні проблеми з якими вони стикаються, як вони їх вирішують. Треба вказати, що всі бесіди проходили у вільній  формі, присутні цікавилися різними аспектами роботи співробітників. Відбувалась невелика дискусія з питань багатогалузевості підприємства. Студенти також відвідали структурні підрозділи – виноградники, плодорозсадник та ін.

Наприкінці студенти запропонували керівництву створити сайт підприємства з метою просування  продукції, насамперед, плодорозсадництва  та обіцяли розробити особисто логотип для сайту підприємства.

Деякі моменти відвідання господарства  можна побачити у розміщеної галереї фотографій.

 

 

 

 

 

 

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання