Головна » Будні університету » Традиційно на початку жовтня у теплій, дружній атмосфері відбулося засідання «круглого столу»

Випускники загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з загальноосвітніх предметів та іноземної мови для вступу до магістратури запрошуються на підготовчі курси Одеського державного аграрного університету.

Групи малокомплектні  10-15 слухачів.

Початок занять у жовтні місяці. 

Термін навчання 8 місяців.

Вартість за весь період навчання:

2800 грн. за три обраних предмети;

1800 грн. іноземна мова при вступі до магістратури

Адреса:   м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102; телефони: (048)722-27-28;

(048)785-10- 43.

Традиційно на початку жовтня у теплій, дружній атмосфері відбулося засідання «круглого столу»

Традиційно на початку жовтня у теплій, дружній атмосфері відбулося засідання «круглого столу» професорсько-викладацького складу кафедри менеджменту та студентів – першокурсників спеціальності «менеджмент». Метою такої зустрічі є ознайомлення студентів з історією, традиціями та здобутками кафедри менеджменту, визначення напрямів залучення студентів до активної навчальної та наукової діяльності.

За засідання «круглого столу» виступив кандидат економічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України Курносенко Володимир Герасимович, який тривалий період часу очолював кафедру і який розповів першокурсникам про заснування та становлення кафедри з 1 вересня 1969 року. Доктор економічних наук, професор Сахацький Микола Павлович відзначив високий авторитет наукової школи, яка була започаткована засновником кафедри, доктором економічних наук, професором, академіком Ушачовим Іваном Григоровичем. Завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор Запша Галина Миколаївна і викладачі кафедри ознайомили студентів з дисциплінами, які викладаються майбутнім менеджерам та можливостями здобуття високопрофесійних практичних навиків у сфері менеджменту.

Студенти виявили зацікавленість та приймали активну участь в обговорені.

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання