Головна » Будні університету » СТУДЕНТИ 2-3 ТА 4 КУРСІВ АГРОБІОТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ НА ПРАКТИЦІ З ОВОЧІВНИЦТВА

17 ВЕРЕСНЯ 2018 року студенти 2- 4 курсів Агробіотехнологічного факультету, Одеського державного аграрного університету за підтримки Одеської обласної сільськогосподарської дорадчої служби «Центр розвитку села» в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва приймали участь у виїзному занятті “День практичної підготовки з овочівництва” в господарстві ТОВ «Венера» (с. Березань, Біляївського району, Одеської області), яке має великі інтенсивні насадження овочів борщового набору та зернові.

Керівник підприємства Ігор Свєтиславович ознайомив студентів з підприємством, його спеціалізацією, необхідністю сівозмін при вирощуванні овочів та зміною стратегією підприємства у напрямку вузької спеціалізації.

Ігор Свєтиславович разом з агрономом та викладачем кафедри ОДАУ Поповою Л.М. ознайомили студентів з особливостями цього сезону у технології вирощування овочевих культур, використання крапельного зрошування, появи нових шкідників та схем захисту рослин від шкідників та хвороб. Акцентувалась увага студентів на технології вирощування/обробки та терміни сівби культур різних сортів.

В процесі і дня практичної підготовки, студенти задавали різні питання на які отримували досить цікаві, науково-обґрунтовані та з прикладами власного досвіду ведення господарства відповіді на питання.