Головна » Будні університету » СТУДЕНТИ 1 КУРСУ АГРОБІОТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ЗНАЙОМИЛИСЬ З АГРОТЕХНОЛОГІЄЮ ВИРОЩУВАННЯ ТА ЗБОРУ ВРОЖАЮ АКТИНІДІЇ (МІНІ-КІВІ) В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Випускники загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з загальноосвітніх предметів та іноземної мови для вступу до магістратури запрошуються на підготовчі курси Одеського державного аграрного університету.

Групи малокомплектні  10-15 слухачів.

Початок занять у жовтні місяці. 

Термін навчання 8 місяців.

Вартість за весь період навчання:

2800 грн. за три обраних предмети;

1800 грн. іноземна мова при вступі до магістратури

Адреса:   м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102; телефони: (048)722-27-28;

(048)785-10- 43.

СТУДЕНТИ 1 КУРСУ АГРОБІОТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ЗНАЙОМИЛИСЬ З АГРОТЕХНОЛОГІЄЮ ВИРОЩУВАННЯ ТА ЗБОРУ ВРОЖАЮ АКТИНІДІЇ (МІНІ-КІВІ) В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

14 вересня 2018 року Одеська обласна сільськогосподарська дорадча служба «Центр розвитку села» в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва разом з деканатом АБТ ОДАУ організувала проведення навчальної практики з плодівництва – вступ до фаху.

Вступ до фаху для студентів 1 курсу факультету АБТ розпочався з ознайомлення з сучасною товарною плантацією актинідії (міні-ківі) в Одеській області. Керівник ТОВ «Чорноморський альянс» розказав про підприємство, біологічні особливості та технологію вирощування міні-ківі. Підприємство групи компанії Primland з 2012 року вирощує ківі в Україні, співпрацюючи з місцевими виробниками, які займаються виключно вирощуванням Nergi®. Primland продала першу Nergi®, вирощену в Україні в 2016 році.

Вересень – це місяць вже збору врожаю. Тому студенти із задоволенням скуштували ягоди нового врожаю та ознайомились з особливостями збору врожаю, його упаковці та ін. питаннями доставки до кінцевого споживача. Після інструктажу подалі студенти самостійно змогли опанувати ці процедури під наглядом спеціалістів підприємства та викладача кафедри ОДАУ Тараненко О.Г.

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання