Головна » Будні університету » СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯИ «ЕКОНОМІКО-ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ ПЛОДООВОЧЕВОЇ ГАЛУЗІ АПК ПІВДНЯ УКРАЇНИ»

06 ЧЕРВНЯ 2018 року в ОДАУ була проведена студентська науково-практична конференція за підтримки Одеської обласної сільськогосподарської дорадчої служби «Центр розвитку села» в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва».

Конференція включала роботу 4 секцій:

• Загальна агрономія

• Садівництво і виноградарство

• Бджільництво

• Економіка.

У конференції прийняли участь студенти 1-5 курсів різних факультетів. Всі доповіді та повідомлення були представлені на даному заході з яскравими презентаціями.

Так, на конференції були заслухані цікаві доповіді студентів з новітніх технологій агрономії. Особливу зацікавленість присутніх викликали теми студентів 5 курсу Каланджова Д., Ходос С., Гуцулюк Д., Сваха В з технології вирощування винограду, які достатньо вільно виклали питання, і дуже важливо при цьому, що студенти спробували обрахувати можливу економічну ефективність новітніх технологій.

На конференції було також розглянуто багато доповідей з різних аспектів бджільництва з демонстрацією квіткового меду різного походження. Цікаві питання особливості та місця експорту українського меду розглянуто було студенткою 3 курсу Шульгіною А.

Дуже професійний виступ був студентів-економістів Трофімової Марії та Щетини Тетяни, які доповіли з теми маркетингових досліджень ринку плодоовочевих консервів. Дослідження були зроблені як підсумок стажування студентів за підтримки проекту УПБРП на підприємстві АФ «Евріка».

Наприкінці конференції виступив Буртненко К. , студент 4 курсу з практичних навичок які отриманні були при проходженні виробничої практики (стажування) у фермерському господарстві «Пан Білан».

Треба відмітити, що студентська науково-практична конференція за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва проходить в ОДАУ вже третій рік поспіль. В цьому році вона суттєво розширила тематику та рахунок тем з бджільництва та економіки.

Організаторами конференції виступили викладачі різних кафедр: Савчук Ю.О., Хамід К.О. за підтримки деканів АБТ Іщенко І.О. та інженерно-економічного факультету Бахчіванжи Л.А. та зав. кафедрою Запши Г.М.