Головна » Будні університету » СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯИ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ГЕОДЕЗІЇ, ЗЕМЛЕУСТРОЮ, КАДАСТРУ ТА ГІС»

15 травня 2018 року на інженерно-економічному факультеті була проведена студентська науково-практична конференція за підтримки Одеської обласної сільськогосподарської дорадчої служби «Центр розвитку села» в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва». Основним організатором конференції була кафедра землеустрою та кадастру, відповідальна – Мовчан Тетяна Вікторівна.

У конференції прийняли участь студенти 1-5 курсів факультету. Досить цікаві доповіді та повідомлення були представлені на даному заході з яскравими презентаціями. Найбільшу зацікавленість у присутньої аудиторії конференції викликали такі доповіді:

1. «Способи боротьби зі зсувами в районах підлеглих зсувним процесам» – Стасюк Станіслав, студент 4 курсу (науковий керівник – ст..викл. Панасюк О.П.)

2. «Стан виноградарства в Україні в роки другої світової війни» – Заровна Діана, студентка 4 курсу (науковий керівник – доц. Малащук О.С.)

3. «Порівняльний аналіз українського електронного кадастру з зарубіжними» – Тіліченко Юлія, студентка 3 курсу (науковий керівник – доц. Мовчан Т.В.)

4. «Сучасні методи визначення динаміки зміни площі та умов використання пляжної зони від Ланжерону до мису Великий Фонтан в м. Одеса» – Добровольський Владислав, студент 5 курсу (науковий керівник – к.е.н. Фоменко В.А.)

5. «Сучасний стан природно-заповідного фонду Одеської області» – Івановський Дмитро, студент 4 курсу (науковий керівник – доц. Малащук О.С.)

Та повідомлення:

1. «Дистанційне зондування землі як напрямок вдосконалення системи моніторингу природних ресурсів» – Корнєва О., студентка 3 курсу (науковий керівник – ас. Варфоломеєва О.А.)

2. «Ґрунти Одеської області» – Дімітрова І., студентка 2 курсу (науковий керівник – доц. Ожован О.О.)

3. «Геоінформаційні системи у землеустрої та кадастрі» – Близнюк Г., студентка 3 курсу (науковий керівник – к.е.н. Булишева Д.В.).

Було прийнято рішення про продовження практики проведення таких студентських конференцій.