Головна » Будні університету » СЕМІНАР З ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МЕНЕДЖМЕНТ»

Одеський державний аграрний університет запрошує учнів 11-х класів, а також випускників минулих років, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з загальноосвітніх предметів за допомогою типових тестів для зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року на підготовчі курси.

СЕМІНАР З ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МЕНЕДЖМЕНТ»

3 травня 2018 року в рамках викладання дисципліни «Закупівлі і торги» викладачем кафедри менеджменту Альоною Вікторівною Казанджі організована зустріч студентів спеціальності «Менеджмент» із співробітником торгівельного майданчика «Zakupki.prom.ua» Іриною Гущею.

Студентів ознайомили з особливостями функціонування електронної системи публічних закупівель ProZorro, історією її виникнення та результатами роботи.

Пані Ірина розповіла про специфіку діяльності у сфері публічних закупівель та перспективи працевлаштування фахівців спеціальності «Менеджмент». В кінці студенти мали змогу задавати питання, на які отримали ґрунтовні відповіді.

Колектив кафедри менеджменту Одеського державного аграрного університету дякує електронному торговельному майданчику «Zakupki.prom.ua» та особисто пані Ірині Гущі за проведення цікавого семінару.

Такі зустрічі є важливим напрямом поглиблення професійної підготовки випускників- менеджерів!