Головна » Будні університету » СЕМІНАР З ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МЕНЕДЖМЕНТ»

Випускники загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з загальноосвітніх предметів та іноземної мови для вступу до магістратури запрошуються на підготовчі курси Одеського державного аграрного університету.

Групи малокомплектні  10-15 слухачів.

Початок занять у жовтні місяці. 

Термін навчання 8 місяців.

Вартість за весь період навчання:

2800 грн. за три обраних предмети;

1800 грн. іноземна мова при вступі до магістратури

Адреса:   м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102; телефони: (048)722-27-28;

(048)785-10- 43.

СЕМІНАР З ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МЕНЕДЖМЕНТ»

3 травня 2018 року в рамках викладання дисципліни «Закупівлі і торги» викладачем кафедри менеджменту Альоною Вікторівною Казанджі організована зустріч студентів спеціальності «Менеджмент» із співробітником торгівельного майданчика «Zakupki.prom.ua» Іриною Гущею.

Студентів ознайомили з особливостями функціонування електронної системи публічних закупівель ProZorro, історією її виникнення та результатами роботи.

Пані Ірина розповіла про специфіку діяльності у сфері публічних закупівель та перспективи працевлаштування фахівців спеціальності «Менеджмент». В кінці студенти мали змогу задавати питання, на які отримали ґрунтовні відповіді.

Колектив кафедри менеджменту Одеського державного аграрного університету дякує електронному торговельному майданчику «Zakupki.prom.ua» та особисто пані Ірині Гущі за проведення цікавого семінару.

Такі зустрічі є важливим напрямом поглиблення професійної підготовки випускників- менеджерів!

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання