Роботодавці Одеси – для студентів ОДАУ

Роботодавці   Одеси – для студентів ОДАУ

В Одеському державному аграрному університеті навчальний процес спрямований  на те, щоб, надаючи якісні знання своїм випускникам, сприяти формуванню максимальної їх конкурентоспроможності на ринку праці. У зв’язку з цим, відділ підвищення кваліфікації та сприяння працевлаштуванню випускників приділяє увагу вивченню особистих якостей кожного студента для того, щоб він мав можливість проходити виробничу практику, стажування з подальшим працевлаштуванням на сучасних підприємствах різних форм власності, в тому числi, й за кордоном.

Значна увага приділяється мотиваційним аспектам, тому головними завданнями відділу підвищення кваліфікації та сприяння працевлаштуванню випускників є:

– психологічна адаптація студентів та випускників до життя в ринкових умовах праці;

– організація і проведення підготовки з ділового спілкування при влаштуванні на роботу;

– проведення співбесід зі студентами та випускниками на вакантні місця, рекомендування їх керівникам підприємств і організацій;

– вивчення потреби на підприємствах, в організаціях і установах Одеської області та за її межами у студентах та молодих спеціалістах;

– ведення бази даних про студентів старших курсів і випускників по спеціальностях і спеціалізації;

– організація і проведення рекламних кампаній з метою залучення потенційних працедавців і збільшення можливостей працевлаштування студентів і випускників ОДАУ.

11 жовтня 2017 року в Одеському державному аграрному університеті відбулась зустріч зі студентами старших курсів з метою допомогти студентам і випускникам знайти гідне місце роботи та працевлаштуватись.

З вступним словом виступила начальник відділу підвищення кваліфікації та сприяння працевлаштуванню випускників Галина Михайлівна Ющенко, привітала учасників зустрічі та розповіла про перспективи стажування і працевлаштування студентів, порядок презентації фірм, підприємств та організацій.

З презентацією виступила представник Міжнародного комітету Червоного Хреста, Юлія Влащенкова, та запросила на роботу спеціалістів з питань сільського господарства.

Головними обов’язками вакантної посади є:

– виконувати агро/тваринницькі та інші оцінки, надавати звіти про виконану роботу;

– підтримка з питань економічної безпеки в плануванні всіх агропромислових і тваринницьких робіт;

– участь в реалізації і подальшої діяльності за проектом в рамках департаменту;

– підтримування зовнішніх контактів на муніципальному рівні;

– ведення письмової звітності;

– переказ неiституційних документів;

– внесення запису в бази даних відділу економічної безпеки.

Представник Міжнародного комітету Червоного Хреста також зазначила, що завдання і обов’язки вказані вище, не є вичерпними і можуть змінюватися в залежності від організаційних потреб.

Цікаві пропозиції щодо роботи були у представника Торгової марки «Охоронні пломби GST» Ірини Антонець.  GST – швейцарська компанія, яка зареєстрована в місті Женева, займається розробкой, виробництвом та продажем охоронних пломб. Вона запрошує молодих фахівців на актуальні посади: оператори термопластавтоматів, збирачі, маркірувальники, менеджери з продажу, укладання договорів та пошуку нових потенційних клієнтів. Представник відмітила, що на їхньому підприємстві офіційне працевлаштування, безкоштовне навчання, перспектива росту та висока заробітна плата.

З презентацією виступила представник Компанії «Технотест» Юлія Ленік, вона розповіла про те, що компанія є постачальником найважливішоїгалузi України – агропромисловістi. Підприємства, які працюють в даній галузі, висувають високі вимоги до точності і надійності обладнання. Основний напрямок діяльності компанії- поставка лабораторного обладнання і сучасних аналітичних приладів, призначених для контролю безпеки і якості продукції та сировини, технологічних процесів. Компанія постійно стежить за тенденціями в світі аналітичних і лабораторних приладів та запрошує в свою команду молодих фахівців на виробництво обладнання для лабораторій сільськогосподарських підприємств.

На зустріч прийшли менеджери по туризму «ALMARISS», які презентували програму «Сезонна робота в Республіці Болгарія» для студентів ОДАУ на зимові та літні канікули. Зазначили, що студенти та випускники зможуть пройти стажування по спеціальностям «Туризм» та «Готельний бізнес» і отримати сертифікат міжнародного зразка, який в подальшому допоможе знайти роботу за кордоном. Актуальні посади: співробітники рецепції, бармени, офіціанти, помічники кухаря, покоївки та швейцари. Офіційне працевлаштування в кращі мережеві готелі та стажування на кращих курортах.

Студенти старших курсів придивлялися до пропозицій, представлених організаціями, брали з собою рекламнI матеріали, випускники безпосередньо спілкувалися з працедавцями щодо майбутнього місця працевлаштування.

Студенти та випускники для більш детальної інформації можуть звертатися до відділу підвищення кваліфікації та сприяння працевлаштуванню випускників.