Головна » Будні університету » Робота гуртка “Language Club”

Робота гуртка “Language Club”

Розширене засідання гуртка “Language Club” 21.02.2018 відбулося під лозунгом

Той, хто не знає іноземних мов, нічого не знає про рідну мову.
Йоган Вольфганг фон Гете

Стало вже доброю традицією зустрічатись з  нашими студентами, які приїхали навчатись в Одеський  державний аграрний   університет з різних країн  світу не тільки хлібом-сіллю, а й цікавими питаннями,  i дискусіями . 

21 лютого 2018 року відбулося розширене засідання гуртка англійської  мови «Language Club», на яке були запрошені й студенти-іноземці. Тема засідання була актуальною і цікавою “The Native Language in my life”«Рідна мова в моєму житті».

Студенти ОДАУ різних курсів і спеціальностей, з України, Марокко, Азербайджана , поділитися своїми думками.

Також доповідачі закцентували увагу на необхідних умовах підготовки і рівні володіння англійською мовою для успішної карєри у сучасному житті.

Сповнені позитивних вражень і натхнення на подальше  вивчення  рідної мови, учасники обговорили важливість англійської мови, без знання якої неможлива співпраця з багатьма європейськими країнами, тому що  англійська мова є платформою для передачі сучасної культури, ділової комунікації у професійному житті. 

Свій внесок до успішної роботи розширеного засідання гуртка зробили проректор Коваленко О.А, зав.кафедри укр. та іноземних мов Насакіна С.В., викладач ФВМ та БТ Гєрдєва А.О,  та  адміністратор  систем ФВМ Пушкар Д.В. 

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання