Головна » Будні університету » Презентація програм стажування УАМФ у Одеському державному аграрному університеті

Випускники загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з загальноосвітніх предметів та іноземної мови для вступу до магістратури запрошуються на підготовчі курси Одеського державного аграрного університету.

Групи малокомплектні  10-15 слухачів.

Початок занять у жовтні місяці. 

Термін навчання 8 місяців.

Вартість за весь період навчання:

2800 грн. за три обраних предмети;

1800 грн. іноземна мова при вступі до магістратури

Адреса:   м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102; телефони: (048)722-27-28;

(048)785-10- 43.

Презентація програм стажування УАМФ у Одеському державному аграрному університеті

6 лютого 2018 р. за сприяння ректора університету проф. Корлюка С.С. та проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків доц. Коваленко О.А в Одеському державному аграрному університеті були проведені зустрічі студентів з координатором програм стажування Української асоціації молодих фермерів Левківською Ларисою Миколаївною.

Студентам агробіотехнологічного, інженерно-економічного та факультету ветеринарної медицини та біотехнологій було надано інформацію щодо нових можливостей участі у програмах спеціалізованих професійних стажувань у Данії, Норвегії, Фінляндії, Німеччині, Ісландії, Швейцарії, США та Швеції. Пані Левківська детально розповіла про особливості програм, студенти у свою чергу дізнались про вимоги до стажерів та перспективи, які відкриває участь у міжнародному аграрному стажуванні.

Такі зустрічі як нинішня – є ще одним кроком до розширення можливостей професійного зростання.

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання