Головна » Будні університету » Презентація програм стажування УАМФ у Одеському державному аграрному університеті

6 лютого 2018 р. за сприяння ректора університету проф. Корлюка С.С. та проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків доц. Коваленко О.А в Одеському державному аграрному університеті були проведені зустрічі студентів з координатором програм стажування Української асоціації молодих фермерів Левківською Ларисою Миколаївною.

Студентам агробіотехнологічного, інженерно-економічного та факультету ветеринарної медицини та біотехнологій було надано інформацію щодо нових можливостей участі у програмах спеціалізованих професійних стажувань у Данії, Норвегії, Фінляндії, Німеччині, Ісландії, Швейцарії, США та Швеції. Пані Левківська детально розповіла про особливості програм, студенти у свою чергу дізнались про вимоги до стажерів та перспективи, які відкриває участь у міжнародному аграрному стажуванні.

Такі зустрічі як нинішня – є ще одним кроком до розширення можливостей професійного зростання.