Головна » Будні університету » Практика з ґрунтознавства

Випускники загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з загальноосвітніх предметів та іноземної мови для вступу до магістратури запрошуються на підготовчі курси Одеського державного аграрного університету.

Групи малокомплектні  10-15 слухачів.

Початок занять у жовтні місяці. 

Термін навчання 8 місяців.

Вартість за весь період навчання:

2800 грн. за три обраних предмети;

1800 грн. іноземна мова при вступі до магістратури

Адреса:   м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102; телефони: (048)722-27-28;

(048)785-10- 43.

Практика з ґрунтознавства

19 червня 2018 року студенти 2 курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій» інженерно-економічного факультету Одеського державного аграрного університету за підтримки Одеської обласної сільськогосподарської дорадчої служби «Центр розвитку села» в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва приймали участь у виїзному практичному занятті з ґрунтознавства на Науковому полі університету (с. Молодіжне, Овідіопольського району). Тема заняття: «Профільний метод діагностики грунтів і методика відбору ґрунтових зразків».

Під час заняття студенти мали змогу викопати кілька ґрунтових розрізів, дати характеристику умовам ґрунтоутворення та описати профіль чорноземів південних за морфологічними ознаками. З метою дослідження профілю грунтів, що зазнали різний характер використання, студенти заклали ґрунтові розрізи на ріллі та 40-річному перелозі. Також студентами опановано методику відбирання зразків ґрунту за генетичними горизонтами для лабораторного аналізу.

Практичне заняття пройшло цікаво, студенти мали змогу використати теоретичні знання, вдосконалити та закріпити на практиці, робота на ґрунтових розрізах згуртувала студентів та залишила багато яскравих вражень.

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання