Головна » Будні університету » Практика з ґрунтознавства

Практика з ґрунтознавства

19 червня 2018 року студенти 2 курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій» інженерно-економічного факультету Одеського державного аграрного університету за підтримки Одеської обласної сільськогосподарської дорадчої служби «Центр розвитку села» в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва приймали участь у виїзному практичному занятті з ґрунтознавства на Науковому полі університету (с. Молодіжне, Овідіопольського району). Тема заняття: «Профільний метод діагностики грунтів і методика відбору ґрунтових зразків».

Під час заняття студенти мали змогу викопати кілька ґрунтових розрізів, дати характеристику умовам ґрунтоутворення та описати профіль чорноземів південних за морфологічними ознаками. З метою дослідження профілю грунтів, що зазнали різний характер використання, студенти заклали ґрунтові розрізи на ріллі та 40-річному перелозі. Також студентами опановано методику відбирання зразків ґрунту за генетичними горизонтами для лабораторного аналізу.

Практичне заняття пройшло цікаво, студенти мали змогу використати теоретичні знання, вдосконалити та закріпити на практиці, робота на ґрунтових розрізах згуртувала студентів та залишила багато яскравих вражень.

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання