ОДАУ відкритий для всіх бажаючих тут навчатися!

3 лютого 2018 р. дружна родина професорсько-викладацького складу і студентів ОДАУ знову доброзичливо відчинила свої двері для майбутніх студентів та їх батьків, для всіх, хто в цей день прийшов познайомитися з нами.

250 школярів та їхніх батьків з Овідіопольського, Білгород-Дністровського, Великомихайлівського, Роздільнянського, Татарбунарського, Біляївського, Миколаївського, Любашівського, Іванівського, Тарутинського районів Одеськоі області та міста Одеси стали нашими гостями.

На 2-му поверсі корпусу №2 свої експозиції розмістили всі факультети і профілюючі кафедри університету. Кожен факультет, його викладачі та студенти намагалися показати наочно, чого навчають на їх факультеті, показати, яких успіхів вони досягли, що вміють робити своїми руками.

Агробіотехнологічний факультет зустрічав гостей, як і належить у будь-якому гостинному товаристві , короваєм. В експозиції були представлені рослини, які і в зимовий час вирощують наші студенти в навчальних лабораторіях, наочні посібники, макети, посівний матеріал, результати праці кафедри виноградарства – нові сорти винограду.

Факультет ветмедицини та БТ порадував гостей не тільки наочними матеріалами у вигляді опудал тварин, смачною продукцією ,виготовленою руками викладачів і студентів-технологів, яскраво і барвисто представленої професією бджоляра, а й «цвяхом програми» стали службові собаки, які в умілих руках кінологів-студентів були слухняними і добрими.

Інженерно-економічний факультет представив гостям наукові роботи та видані книги з економіки, менеджменту. На стендах красувалися почесні грамоти, дипломи та фото наших студентів і викладачів. Кафедра геодезії та землеустрою показала, якою сучасною апаратурою вміють користуватися наші студенти, завтрашні геодезисти. Механіки теж були представлені новою літературою і механізмами, які вивчають наші студенти.

Зустріч вийшла дуже цікавою і корисною. Майбутні студенти та їхні батьки з цікавістю оглянули представлені експозиції, поспілкувалися з викладачами, студентами, отримали відповіді на свої запитання.

Після привітального слова ректора Корлюка С.С., виступів деканів факультетів та секретаря приймальної комісії університету було надано слово для виступу Осиповій М.М. заступнику керівника «Центру розвитку та правової підтримки села», яка розповіла прісутнім про проходження практики нашими студентами у Канаді. Також виступили наші випускники Цандур Микола,Пінчук Ігор та Білан Олександр..

У фойє постійно працював буфет, де всі бажаючі могли попити чаю, кави і скоштувати солодощів.

А потім, потім три години тиші, майбутні студенти пишуть пробний тест ЗНО з українськоі мови та літератури. Не будемо їм заважати!!!!!!.

Чекаємо вже 1 вересня в Одеському державному аграрному університеті!

ОДАУ відкритий для всіх бажаючих тут навчатися!