Головна » Будні університету » Незабутні враження від поїздки до Верони

Одеський державний аграрний університет запрошує учнів 11-х класів, а також випускників минулих років, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з загальноосвітніх предметів за допомогою типових тестів для зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року на підготовчі курси.

Незабутні враження від поїздки до Верони

На початку грудня мій дипломний керівник, доцент кафедри менеджменту Смирнова Наталія Василівна, запропонувала мені взяти участь у конкурсі Агро-2018. Призом за перемогу в якому була поїздка до Верони на виставку сільськогосподарської техніки «Fieragricola 2018″.

Конкурс складався з 2 етапів, першим з яких було написання мотиваційного листа, а другим – захист власного проекту в фіналі. Важко було повірити в реальність перемоги, по-перше, тому, що учасників було понад 1500 осіб, а, по-друге, аналогів конкурсу не було і не зовсім зрозуміло, за якими критеріями будуть оцінювати роботи. Але Наталя Василівна сказала: «Варто спробувати!», І я відправила мотиваційний лист за вказаною адресою.

Відповідь не змусила себе довго чекати і вже через кілька днів мене запросили на фінал конкурсу, що проходив у Національному університеті біоресурсів і природокористування в м.Києві.

У складі авторитетного журі були українські та зарубіжні фахівці-практики аграрної сфери. Складність захисту проекту полягала в ліміті часу. Адже всього за 3 хвилини необхідно розкрити суть і всі складові проекту. Тому я вирішила роздрукувати для журі підготовлений бізнес-план і в доповіді зосередитися на економічному обгрунтуванні проекту. Хочу підкреслити, що отримані за фахом «Менеджмент» знання допомогли системно підійти до розробки та презентації проекту і забезпечили можливість перемогти.

У лютому2018 року 30 переможців конкурсу знову зустрілися разом у аеропорту Бориспіль для поїздки в Верону на виставку «Fieragricola 2018″.

На величезній площі цієї ми побачили сучасну сільськогосподарську техніку від передових компаній світу, стенди з презентацією інноваційних технологій вирощування і захисту рослин, нові високопродуктивні породи тварин.

Мене, як студентку спеціальності «Менеджмент» зацікавили умови кредитування і доставки сільськогосподарської техніки, представленої на виставці. Варто зазначити, що середні відсотки по кредитуванню становили 2-3% на рік, а при певних умовах можна було взяти техніку і під 0% річних.
Особлива подяка організаторам, які подбали про культурну програму. Ми відвідали місто Падую, де розташований один з найстаріших університетів Європи, заснований у 1222 році. Тут знаходиться статуя першої жінки, яка отримала вищу освіту. Місто Падуя, також знамените своєю Центральною площею, що відноситься до найбільших і найкращих у Європі.

Вразила своєю величчю базиліка Святого Антонія, як одного із величних католицьких соборів світу!

Друга екскурсія була Вероною – містом, де відбувалися події, описані в творах Вільяма Шекспіра. Ми відвідали двір Джульєтти і ніби доторкнулися до знаменитої історії минулих років. Тут досі існують традиції віщати замки на «вічну любов» тим, хто її знайшов і писати листи Джульєтті тим, хто лише мріє її знайти.

Місто вражає своєю історією і архітектурою!

Загальні враження про виставку і поїздку залишилися дуже позитивними. Хочеться подякувати фонд Бориса Колесникова за надану можливість, а викладачів Одеського державного аграрного університету і свого дипломного керівника – Смирнову Наталю Василівну за те, що протягом

5 років віддавала свої сили і знання, завдяки яким можна реалізувати свої мрії. Всім студентам хочу побажати бути більш активними і пам’ятати, що наш ОДАУ дає прекрасну підготовку і основу для звершення будь-яких студентських мрій. Як Ви цим скористаєтеся залежить тільки від Вас.

Христина Павленко-Дідур, магістр спеціальності «Менеджмент» (випускниця 2018 року).

Виставка великої рогатої худоби

Сучасна сільськогосподарська техніка

Історичні пам’ятки

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання