Головна » Будні університету » Незабутні враження від поїздки до Верони

Незабутні враження від поїздки до Верони

На початку грудня мій дипломний керівник, доцент кафедри менеджменту Смирнова Наталія Василівна, запропонувала мені взяти участь у конкурсі Агро-2018. Призом за перемогу в якому була поїздка до Верони на виставку сільськогосподарської техніки «Fieragricola 2018″.

Конкурс складався з 2 етапів, першим з яких було написання мотиваційного листа, а другим – захист власного проекту в фіналі. Важко було повірити в реальність перемоги, по-перше, тому, що учасників було понад 1500 осіб, а, по-друге, аналогів конкурсу не було і не зовсім зрозуміло, за якими критеріями будуть оцінювати роботи. Але Наталя Василівна сказала: «Варто спробувати!», І я відправила мотиваційний лист за вказаною адресою.

Відповідь не змусила себе довго чекати і вже через кілька днів мене запросили на фінал конкурсу, що проходив у Національному університеті біоресурсів і природокористування в м.Києві.

У складі авторитетного журі були українські та зарубіжні фахівці-практики аграрної сфери. Складність захисту проекту полягала в ліміті часу. Адже всього за 3 хвилини необхідно розкрити суть і всі складові проекту. Тому я вирішила роздрукувати для журі підготовлений бізнес-план і в доповіді зосередитися на економічному обгрунтуванні проекту. Хочу підкреслити, що отримані за фахом «Менеджмент» знання допомогли системно підійти до розробки та презентації проекту і забезпечили можливість перемогти.

У лютому2018 року 30 переможців конкурсу знову зустрілися разом у аеропорту Бориспіль для поїздки в Верону на виставку «Fieragricola 2018″.

На величезній площі цієї ми побачили сучасну сільськогосподарську техніку від передових компаній світу, стенди з презентацією інноваційних технологій вирощування і захисту рослин, нові високопродуктивні породи тварин.

Мене, як студентку спеціальності «Менеджмент» зацікавили умови кредитування і доставки сільськогосподарської техніки, представленої на виставці. Варто зазначити, що середні відсотки по кредитуванню становили 2-3% на рік, а при певних умовах можна було взяти техніку і під 0% річних.
Особлива подяка організаторам, які подбали про культурну програму. Ми відвідали місто Падую, де розташований один з найстаріших університетів Європи, заснований у 1222 році. Тут знаходиться статуя першої жінки, яка отримала вищу освіту. Місто Падуя, також знамените своєю Центральною площею, що відноситься до найбільших і найкращих у Європі.

Вразила своєю величчю базиліка Святого Антонія, як одного із величних католицьких соборів світу!

Друга екскурсія була Вероною – містом, де відбувалися події, описані в творах Вільяма Шекспіра. Ми відвідали двір Джульєтти і ніби доторкнулися до знаменитої історії минулих років. Тут досі існують традиції віщати замки на «вічну любов» тим, хто її знайшов і писати листи Джульєтті тим, хто лише мріє її знайти.

Місто вражає своєю історією і архітектурою!

Загальні враження про виставку і поїздку залишилися дуже позитивними. Хочеться подякувати фонд Бориса Колесникова за надану можливість, а викладачів Одеського державного аграрного університету і свого дипломного керівника – Смирнову Наталю Василівну за те, що протягом

5 років віддавала свої сили і знання, завдяки яким можна реалізувати свої мрії. Всім студентам хочу побажати бути більш активними і пам’ятати, що наш ОДАУ дає прекрасну підготовку і основу для звершення будь-яких студентських мрій. Як Ви цим скористаєтеся залежить тільки від Вас.

Христина Павленко-Дідур, магістр спеціальності «Менеджмент» (випускниця 2018 року).

Виставка великої рогатої худоби

Сучасна сільськогосподарська техніка