Головна » Будні університету » НАУКОВО, ЦІКАВО, ЗАХОПЛЮЮЧЕ ПРОЙШЛИ ЛАБОРАТОРНО-ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ…

НАУКОВО, ЦІКАВО, ЗАХОПЛЮЮЧЕ ПРОЙШЛИ ЛАБОРАТОРНО-ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ…

26 вересня 2017 р. в умовах Універсальної діагностичної лабораторії ветеринарної медицини (с. Б. Балка, Одеської обл.) з дисципліни «Методи бактеріологічних, вірусологічних, мікологічних досліджень» на тему: «Визначення видової належності бактерій та вірусів з використанням полімеразної ланцюгової реакції» у групи 1 А (Магістри, 2 курс, спеціальність 211 «Ветеринарна медицина»). Ведучий викладач в. о. доцента кафедри фізіології, біохімії та мікробіології, к. вет. н. Анна Левченко.

Метою заняття було ознайомитись зі структурою лабораторії та методами лабораторної діагностики, зокрема, методом полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР).

Лабораторія побудована з дотриманням Закону України «Про затвердження державних санітарних норм і правил» № 26, обладнана сучасним діагностичним обладнанням. Студенти мали можливість на практиці побачити, почути, зрозуміти принцип дії даної реакції від фахівця – завідувача лабораторії, к. б. н. Сергія Зеленого, який змістовно, науково та доступно розповів про всі тонкощі даного методу, відповідав на велику кількість запитань від студентів і брав участь у дискусії та обговореннях.

Висловлюємо слова подяки Сергію Зеленому, за надану можливість відвідати сучасну лабораторію, а студентам бажаємо успіхів у навчанні.

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання