Головна » Будні університету » НАШІ ВИКЛАДАЧІ У РЕНІЙСЬКОМУ РАЙОНІ

НАШІ ВИКЛАДАЧІ У РЕНІЙСЬКОМУ РАЙОНІ

27  жовтня 2017 року викладачі ОДАУ Одеський державний аграрний університет  на районній акції «Випускник», організованій  Ренійським районним центром зайнятості, який відбувся в районному  Центрі дитячої творчості у якому зібралось понад 150 учнів шкіл району та вчителів  шкіл. Трандафір Ірина Василівна- агроном з практики агробіотехнологічного факультету  виступила  перед учнями 9-11 класів загальноосвітніх шкіл Ренійського  району, розповіла  про історію створення та сучасність університету, спеціальності за якими готують фахівців у виші, а також познайомила присутніх  із особливостями навчання та можливостями працевлаштування наших випускників.

Також, у  процесі зустрічі було обговорено питання правил вступу  до вузів у 2018 році, школярі задавали багато питань, на які отримали відповіді  і запрошення стати студентами ОДАУ.