Головна » Будні університету » НАШІ ВИКЛАДАЧІ У РЕНІЙСЬКОМУ РАЙОНІ

Випускники загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з загальноосвітніх предметів та іноземної мови для вступу до магістратури запрошуються на підготовчі курси Одеського державного аграрного університету.

Групи малокомплектні  10-15 слухачів.

Початок занять у жовтні місяці. 

Термін навчання 8 місяців.

Вартість за весь період навчання:

2800 грн. за три обраних предмети;

1800 грн. іноземна мова при вступі до магістратури

Адреса:   м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102; телефони: (048)722-27-28;

(048)785-10- 43.

НАШІ ВИКЛАДАЧІ У РЕНІЙСЬКОМУ РАЙОНІ

27  жовтня 2017 року викладачі ОДАУ Одеський державний аграрний університет  на районній акції «Випускник», організованій  Ренійським районним центром зайнятості, який відбувся в районному  Центрі дитячої творчості у якому зібралось понад 150 учнів шкіл району та вчителів  шкіл. Трандафір Ірина Василівна- агроном з практики агробіотехнологічного факультету  виступила  перед учнями 9-11 класів загальноосвітніх шкіл Ренійського  району, розповіла  про історію створення та сучасність університету, спеціальності за якими готують фахівців у виші, а також познайомила присутніх  із особливостями навчання та можливостями працевлаштування наших випускників.

Також, у  процесі зустрічі було обговорено питання правил вступу  до вузів у 2018 році, школярі задавали багато питань, на які отримали відповіді  і запрошення стати студентами ОДАУ.

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання