Головна » Будні університету » ХХ зліт студентських лідерів аграрної освіти

Випускники загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з загальноосвітніх предметів та іноземної мови для вступу до магістратури запрошуються на підготовчі курси Одеського державного аграрного університету.

Групи малокомплектні  10-15 слухачів.

Початок занять у жовтні місяці. 

Термін навчання 8 місяців.

Вартість за весь період навчання:

2800 грн. за три обраних предмети;

1800 грн. іноземна мова при вступі до магістратури

Адреса:   м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102; телефони: (048)722-27-28;

(048)785-10- 43.

ХХ зліт студентських лідерів аграрної освіти

Студентське літо почалось з приємних урочистостей.

6-8 червня студентські лідери Одеського державного аграрного університету взяли участь у ХХ зльоті студентських лідерів аграрної освіти, що відбувся на базі Уманського національного університету садівництва.

Старовинне і мальовниче місто Умань гостинно зустріло лідерів аграрної освіти з усіх куточків України – це іменні стипендіати Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, відмінники навчання, представники органів студентського самоврядування.

Почесними гостями зльоту стали: директор Науково-методичного центру «Агроосвіта» Тетяна Іщенко, головний спеціаліст сектора освіти та кадрового забезпечення АПК Департаменту кадрового забезпечення та роботи з персоналом Інна Заєць, секретар Уманської міської ради Людмила Кирилюк, директор Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України Іван Косенко, голова наглядової ради НУБіП України Микола Томенко.

Програма зльоту була насиченою: екскурсії «Знайомство з історією Уманського НУС» та до Національного дендрологічного парку «Софіївка»; проведення агрополітичних дебатів, конкурсу «Стратегічний розвиток аграрного сектора – бачення молодих українських спеціалістів»; засідання Об’єднаної ради студентського самоврядування, дискусійних клубів з обговорення важливих питань сучасної аграрної науки, зокрема «Студентське самоврядування. Що ми можемо змінити?», «Перспективи привабливості аграрного сектора», «Сучасний менеджер – який він?», «Зміни клімату та їхній вплив на сільськогосподарське виробництво України», «Аграрний інженер. Хто він сьогодні? Які знання йому потрібні?», «Садівництво й овочівництво. Новий погляд», «Ведення лісового господарства на засадах наближеного до природи лісівництва», «Земельна реформа. Ризики та успішне завершення», «Визначна роль озеленення сіл в розвитку зеленого туризму»; відвідування промислових підприємств.

Справжній шедевр світового садово-паркового мистецтва – Національний дендрологічний парк «Софіївка», гостинність колективу Уманського національного університету садівництва, культурно-розважальна програма, низка наукових заходів залишили надзвичайно теплі враження для кожного учасника зльоту. 

Студентська молодь Одеського державного аграрного університету ще раз довела, що вони найкращі і свідченням цього стали численні подяки та дипломи: Стасюк Станіслав, Паєвська Єлизавета, Ступак Ольга, Смертенюк Надія, Іванова Єлизавета, Омаїдзе Олександр та Тельпіс Євгенія.

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання