Головна » Будні університету » Федерації обмінів Франція-Україна (FEFU)

Федерації обмінів Франція-Україна (FEFU)

17 жовтня  в рамках угоди про співпрацю Одеський державний аграрний університет приймав делегацію представників Федерації обмінів Франція-Україна (FEFU) Кармело і Мартін Ніколозі. Відбулася плідна розмова з  ректором ОДАУ С.С. Корлюком та проректором з Виховної роботи та Міжнародних зв’язків О.А.Коваленко, було обговорено можливості співробітництва між Університетом та Федерацією. Під час зустрічі з деканом Агробіотехнологічного факультету І.О. Іщенко та зав. кафедрою садівництва, виноградарства, біології та хімії д.с/г.н., професором Е. І. Хреновськовим, гості ознайомилися з  сучасними агротехнологіями у виноградарстві, застосуванні нетрадиційних стимуляторів росту у виноградному розсадництві і виноградарстві. Сподіваємось на розвиток подальшого співробітництва та роботу над спільними проектами.