Головна » Будні університету » Дні фінансової обізнаності

Випускники загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з загальноосвітніх предметів та іноземної мови для вступу до магістратури запрошуються на підготовчі курси Одеського державного аграрного університету.

Групи малокомплектні  10-15 слухачів.

Початок занять у жовтні місяці. 

Термін навчання 8 місяців.

Вартість за весь період навчання:

2800 грн. за три обраних предмети;

1800 грн. іноземна мова при вступі до магістратури

Адреса:   м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102; телефони: (048)722-27-28;

(048)785-10- 43.

Дні фінансової обізнаності

Викладачі кафедри економічної теорії і економіки підприємства та студенти 3 курсу економічних спеціальностей   20-22 вересня 2017 р. взяли участь у тренінгу «Регулювання фінансової системи та cashless економіка» у рамках Проекту USAID «Дні фінансової обізнаності», який відбувся в м. Одеса за участі фахівців Проекту «Трансформація фінансового сектора», Національного банку України, Незалежної асоціації банків України, ДВНЗ «Університет банківської справи» та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Серед провідних доповідач – керівник проекту USAID «Трансформація фінансового сектора» Роберт Бонд, заступник Голови НБУ Роман Борисенко. Форум відвідало понад 1200 осіб, з яких 70 % – студенти та викладачі 12-ти  ВНЗ нашого міста.

Участь у тренінгу викладачів i студентів сприяє їх обізнаності    сучасними проблемами національної фінансової системи та її трансформації,  стратегією розвитку фінансового сектора економіки нашої держави. Студенти  наочно ознайомились із сучасними інноваційними технологіями та технічними можливостями безготівкових розрахунків у світовій фінансовій системі: результатами досліджень та розробок  провідного оператора світового ринку засобів безготівкових розрахунків – компанії Visa.

По завершенню тренінгу учасники мали можливість відвідати експозицію «Музею гривни»  НБУ, де ознайомились: з історією виникнення національної валюти – гривни – від Київської Русі до сьогодення; із змістовним наповненням кожної сучасної купюри та засобами їх захисту, з грошовими знаками, які використовувались у різні історичні періоди на території сучасної України; з унікальними експонатами музею – від першої гривні, знайденої під час археологічних розкопок, до численних серій сучасних ювілейних монет різної номінальної цінності, які випущені НБУ з нагоди ювілейних дат різних історичних подій нашої держави та на честь знаних в усьому світі українців – вчених, письменників і поетів, культурних і суспільних діячів.

Ст. викладач кафедри економічної

теорії і економіки  підприємства                                Радутна  О.В.

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання